0 : 3

• sobota, 18 maja 2013
  • KONIEC MECZU

60. min.

Po bardzo jednostronnym meczu Szwecja pokonała Finlandię 3:0. Zapraszamy na godzinę 19.00 na relację na żywo z drugiego półfinału Szwajcaria - USA.

• GOOOOOOL

60. min.

3:0 dla Szwecji! Henrik Sedin po dwóch asystach dokłada gola, zdobytego strzalem na pusta bramkę

• 56. min.

Szwedzi byli bliscy zdobycia trzeciej bramki, Finowie zablokowali strzał w ostatniej chwili.

• 51. min.

Coraz mniej wiary w poczynaniach Finów. Na trybunach słychać śpiewy szwedzkich kibiców.

• 45. min.

Finowie w końcu śmielej zaatakowali. W trzeciej tercji oddali już cztery strzały, Szwedzi jedynie dwa.

• 41. min.

Zaczęła się trzecia kwarta.

• 40. min.

Koniec drugiej tercji, już 2:0 dla Szwedów.

• 38. min.

Po asyście zaliczają obaj bracie Sedinowie.

• GOOOOOOL

37. min.

2:0 dla Szwecji! Finowie totalnie pogubili się w obronie. Bramkę zdobył nie pokryty Loui Eriksson.

• 36. min.

Znów kara dla Finów. Po raz drugi na ławkę siadł Petri Kontiola.

• 32. min.

Gra przenosi się spod jednej bramki pod druga, ale mało jest dogodnych okazji do zmiany wyniku.

• 28. min.

Finowie wygrali wszystkie sześć wznowień w II tercji. Wciąż nie daje im to jednak przewagi.

• 25. min.

Nie widać nowego pomysłu na grę w zespole Finlandii. Szwedzi kontrolują mecz.

• 23. min.

Szwedzi na początku tercji zagrali w przewadze, ale nie zdołali podwyższyć prowadzenia.

• 21. min.

Zaczęła się druga tercja.

• 20. min.

Koniec pierwszej tercji, Szwedzi zasłużenie prowadzą 1:0.

• 19. min.

Kolejna kara dla Szwedów, Finowie dalej w przewadze, do końca I tercji.

• 17. min.

Zaiskrzyło pod Szwedzką bramką. Sędziowie nie dopuścili do większej bójki, w rezultacie teraz w przewadze zagrają Finowie.

• 15. min.

Szwedzi kontrolują spotkanie. Oddali już 11 strzałów, podczas gdy Finowie dopiero pięć.

• 12. min.

Asystę zaliczył Jonathan Ericsson.

• GOOOOOOL

11. min.

1:0 dla Szwecji! Bardzo przytomnie zachował się pod bramką Finów Loui Eriksson. Bez asysty obrońcy przymierzył i płaskim strzałem umieścił krążek w siatce.

• 11. min.

Szwedzi znów grają w przewadze!

• 9. min.

Szwedzi zyskują przewagę. Niemal nie dopuszczają rywali pod swoją bramkę.

• 5. min.

Szwedzi nie wykorzystali przewagi, wciąż 0:0.

• 3. min.

Pierwsza kara w meczu, Finowie grają w osłabieniu.

• PILNE

1. min.

Zaczęli!

• Zawodnicy obu drużyn są już na lodzie. Trybuny wypełnione kibicami.

• W ćwierćfinale Finowie pokonali 4:3 Słowaków, a Szwedzi sprawili niespodziankę eliminując Kanadyjczyków.

• Hokejowe MŚ. Święta wojna w Sztokholmie

W sobotę o godzinie 15 w dwóch krajach Unii Europejskiej zatrzyma się ruch samochodowy, zwolni rytm życia. Za to w przepełnionych pubach i ogródkach tłumy będą oglądać półfinałowy mecz hokejowych mistrzostw świata, w którym zmierzą się Finlandia ze Szwecją.

• Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.