Hokejowe M¦: Co, gdzie, kiedy i za ile?

opr. r
06.04.2009 , aktualizacja: 06.04.2009 20:31
A A A Drukuj
Polska reprezentacja w hokeju zagra w mistrzostwach ¶wiata Dywizji I Grupy B, które odbęd± się w Toruniu w dniach 11-17 kwietnia. Terminarz turnieju jest bardzo korzystny dla Polaków. Na pocz±tek mistrzostw zmierz± się z teoretycznie słabszymi rywalami.
Pierwszym przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Holandia, która jeszcze rok temu musiała bronić się przed tym, by nie spa¶ć do Dywizji II. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodziank±. Po dniu przerwy, reprezentacja Ekrotha zmierzy się znów z niezbyt mocn± ekip±, Rumunami. Największe wyzwania dopiero w połowie tygodnia - pod rz±d spotkania z głównymi rywalami w walce o awans.

Plan turnieju:

Sobota, 11 kwietnia.

Wielka Brytania - Ukraina (godz. 13), Rumunia - Włochy (16.30), Polska - Holandia (20)

Niedziela, 12 kwietnia

Dzień przerwy

Poniedziałek, 13 kwietnia

Włochy - Wielka Brytania (13), Ukraina - Holandia (16.30), Polska - Rumunia (20)

Wtorek, 14 kwietnia

Włochy - Holandia (13), Rumunia - Wielka Brytania (16.30), Polska - Ukraina (20)

¦roda, 15 kwietnia

Czwartek 16 kwietnia

Wielka Brytania - Holandia (13), Ukraina - Rumunia (16.30), Polska - Włochy (20)

Pi±tek, 17 kwietnia

Holandia - Rumunia (13), Włochy - Ukraina (16.30), Polska - Wielka Brytania (20)

Ci, którzy chc± obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw ¶wiata, mog± wybierać w¶ród trzech rodzajów karnetów. Jednodniowe - obowi±zuj±ce na trzy mecze - kosztuj± w zależno¶ci od miejsca na Tor-Torze 10-25 zł (ulgowe) i 15-35 zł (normalne). Karnety na wszystkie mecze reprezentacji Polski to wydatek 35-80 oraz 40-100 zł. Można kupić też je na wszystkie spotkania turnieju. Trzeba wtedy zapłacić 50-115 i 60-140 zł.

Ile kosztuj± bilety na pojedyncze mecze? Te bez udziału reprezentacji Polski kosztuj± 4-8 zł i 6-10 zł. Droższe s± wej¶ciówki na spotkania biało-czerwonych: 8-20 zł i 10-25 zł.

Wej¶ciówki i karnety ulgowe kupować mog±: dzieci, młodzież i studenci do 26 lat, inwalidzi, renci¶ci, emeryci, żołnierze służby zasadniczej.

Bilety można nabyć w kasach Tor-Toru, ale również poprzez internet.

Rywale Polaków s± albo słabi, albo piekielnie silni - czytaj tutaj »