Wimbledon. Agnieszka Radwańska poprosiła o przesunięcie konferencji prasowej. Powód? Mecz Polska- Portugalia

Do niecodziennej sytuacji doszło po meczu Agnieszki Radwańskiej z Aną Konjuh. Polka poprosiła o przesunięcie konferencji prasowej, ponieważ chciała oglądać ćwierćfinałowy mecz Polska - Portugalia na mistrzostwach Europy.

Radwańska poprosiła o przesunięcie konferencji prasowej o 10 minut, tak, aby zbiegła się z przerwą meczu Polska - Portugalia. Polka koniecznie chciała obejrzeć całą pierwszą połowę z udziałem reprezentacji Polski.

Docenili to nawet zagraniczni dziennikarze. Na Twitterze podziw wyraziła amerykańska dziennikarka Courtney Nguyen.

Agnieszka Radwańska po dramatycznym boju pokonała w Londynie Anę Konjuh 6:2, 4:6, 9:7 w drugiej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu. Chorwacka tenisistka w końcówce spotkania doznała poważnej kontuzji kostki, ale dograła mecz do końca.