niezalezna.pl/29818-cala-gruzja-kibicowala-polakom
    Oglądnijcie koniecznie!!!!

Więcej o wydarzeniu

Euro 2012. Dudka: Czuję ból, dwa dni odpocznę

Dariusz Dudka, który narzeka na kontuzję mięśni brzucha po meczu Euro 2012 z Rosją (1:1), przez dwa dni nie będzie trenował. - Dostałem zastrzyk, ale wciąż czuję ból. Mam nadzieję, że w piątek wybiegnę na trening - powiedział 28-letni piłkarz.

• KONIEC

To było naprawdę coś! Dziękujemy reprezentacji Polski, bo to fenomenalna drużyna. Trzeba być fenomenalnym, żeby w trakcie jednego meczu pozbawić paznokci wszystkich mieszkańców kraju.

Jeśli nie pamiętacie poprzednich spotkań tej grupy, to przypominamy, że Rosja i Czechy to niesamowite drużyny. Dziś zatrzymaliśmy jedną z nich. W pięknym stylu. Reprezentacja Polski stoi przed realną szansą awansu do ćwierćfinału. Teraz trzeba będzie jednak poradzić sobie z inną niesamowitą drużyną. Ale to nie czas, żeby o tym myśleć. Najważniejsze, że nie tylko my musimy o tym myśleć. Czechom też powinno to dać do myślenia.

Dziękujemy za udział w relacji, a szczególnie dziękujemy reprezentacji Polski. Zapraszamy na relację z kolejnego dnia na Euro - jutro od 9. rano. Będzie optymistycznie.

• 20
  • KONIEC

A, bo teraz trzeba coś jeszcze napisać?

Ufffffffffffffffff...........................

Dzisiejszy mecz sponsoruje cyferka "2", trwający turniej sponsoruje cyferka "1". Polacy drugi mecz z rzędu zremisowali 1:1. Mają dwa punkty po dwóch meczach.

• 5
  • 90. min. + 4

Koniec meczu.

• 21
  • 90. min. + 3

Arszawin fauluje bez piłki Piszczka. Będziemy mieli rzut wolny, ostatni w tym spotkaniu zapewne. Po rzucie wolnym mógł do piłki dojść Brożek. Niesamowite to by było, ale nie, nie, nie. Będzie remis.

• 2

Trener Smuda tak dzisiaj szaleje z tymi zmianami, że może nawet przeprowadzi cztery.

• 12

Ostatnia zmiana w reprezentacji Polski. Brożek za Obraniaka.

• 1
  • 90. min. + 2

Mierzejewski chce być bohaterem meczu. Zamarzyło mu się zagranie magicznej, decydującej piłki między obrońcami do wychodzącego sam na sam Lewandowski. Tyle że piłka nie została zagrana między obrońcami, a i Lewandowski jakoś tak nie bardzo wychodził.

• 2
  • 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 6

Normalnie nie zachęcalibyśmy Was do przeżywania tego jeszcze raz, ale w tej chwili to co innego...

• 8
  • 87. min.

Kontratak Polaków rozpoczęty przez Mierzejewskiego. Dołączył Murawski, przed polem karnym Lewandowski. Piłka do niego trafia. Robert próbuje się przebić przez gąszcz obrońców. Nieskutecznie.

• 1
  • 88. min.

Okazuje się, że mamy wtykę w "obozie wroga" - Karolina pozdrawia wszystkich z rosyjskiej Strefy Kibica przy Łużnikach i pisze:

Dla mnie, Polki, to chyba najgorsze miejsce do ogladania dzisiejszego meczu, ale wciaz mam nadzieje, ze bede jedyna osoba, ktora po zwyciestwie Polski (w ktore wierze!) wyjdzie ze strefy z usmiechem na ustach.

Karolino - są gorsze miejsca do oglądania tego meczu - na przykład takie bez żadnej transmisji.

• 8
  • 89. min.

Rosjanie chyba też powoli dają za wygraną. Wrzucają piłkę daleko poza pole karne Polaków, tylko po to, żeby nikt się nie czepiał, że nie próbowali.

• 6
  • 87. min.

Ten moment, w którym Polacy uświadamiają sobie, że może lepiej nie stracić teraz głupio bramki, nawet gdyby mieli drugiej nie zdobyć.

• 6
  • 85. min.

Schodzi obolały Polański. Wchodzi Adam Matuszczyk.

• 3
  • 84. min.

Kolejna próba wrzucenia piłki w Tytonia (który przy okazji dobrze wychodzi z bramki), ale Tytoń nie jest produktem cechopodobnym.

• 9
  • 83. min.

Opinia, którą z przyjemnością podajemy dalej:

• 23
  • 82. min.

Niestety, Polanski pokazuje, że potrzebna będzie zmiana. To już druga! Panie Smuda, odwagi!

• 2
  • 82. min.

Pozycyjny atak Rosjan kończy się na Wasilewskim. Rzut rożny dla Rosjan. Nie ma dośrodkowania, jest dalszy ciąg ataku pozycyjnego zakończony na głowie cierpiącego z bólu Perquisa.