Sport.pl

Euro 2012. Nowa strona UEFA.com - jest polska wersja

borzech, pl.uefa.com
06.02.2010 , aktualizacja: 06.02.2010 13:18
A A A
Nowa strona UEFA.com

Nowa strona UEFA.com (pl.uefa.com)

Na dwa dni przed losowaniem Euro 2012 w Warszawie, UEFA zaprezentowała nową odsłonę swojej strony internetowej. Rzeczą wcześniej niespotykaną jest to, że możemy ją przeglądać także w języku polskim. Jest to jedyna witryna tak znaczącej federacji sportowej, która ma swoją polską mutację.
Oprócz języka polskiego, jako nowy pojawił się także ukraiński. Jest to ukłon w stronę organizatorów mistrzostw Europy w 2012 roku. Obecnie UEFA.com oferuje aż dwanaście wersji językowych.

Strona zyskała także nowy wygląd oraz wiele nowinek - "Nowa UEFA.com stawia przede wszystkim na szczegółowe relacje z wydarzeń już odbytych, aktualnych, jak i przyszłych. Zmieniona struktura i nawigacja pozwalają łatwo dotrzeć do ostatnich wiadomości na UEFA.com.

Ponadto specjalne kanały UEFA oferują łatwiejsze i przyjemniejsze korzystanie ze strony. Większy nacisk kładziony będzie na bieżącą działalność UEFA za pomocą udostępnionych materiałów dodatkowych oraz wprowadzonej sekcji "Federacje Członkowskie" mającej na celu wspieranie inicjatyw w każdej z 53 krajowych federacji." - czytamy na stronie.

Wersja beta, jaką obecnie możemy oglądać funkcjonować będzie do końca sezonu 2009/10. Oferta witryny będzie stopniowo rozszerzana, a jej ostateczna wersja zostanie zaprezentowana w sezonie 2010/11.

Gwiazdy futbolu przybyły na losowanie do Warszawy »


Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy: