Sport.pl

"Polacy trafili do bardzo wymagającej grupy. Nie możemy pompować balonika" [WIDEO]

Polscy piłkarze podczas Euro 2020 zagrają w grupie E z Hiszpanią, Szwecją oraz drużyną ze ścieżki barażowej - Bośnią i Hercegowiną, Irlandią Północną, Słowacją lub Irlandią. - Nie można powiedzieć, że reprezentacja Polski miała albo szczęście, albo pecha w losowaniu - mówi Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl.

- To jest trudniejsza grupa niż na Euro 2016 we Francji. Analogiczne jest to, że rozpoczniemy fazę grupową od meczu z teoretycznie najsłabszym rywalem. Trzeba też pamiętać, że Polakom bardzo trudno gra się ze Szwedami. To może być jeden z najcięższych meczów w fazie grupowej dla kadry Jerzego Brzęczka - dodaje Wardzichowski. 

Więcej o:
Komentarze (8)
"Polacy trafili do bardzo wymagającej grupy. Nie możemy pompować balonika" [WIDEO]
Zaloguj się
 • lol76

  Oceniono 3 razy 3

  Trudno sie gra ze Szwedami... Hahahha... A z Hiszpanami? Beda jaja jak nas rozniesie Irlandia Polnocna... Bo cos mi sie wydaje ze oni trafia do naszego grupy. A jak trafia to bedzie pogrom tym razem. Cos mi sie wydaje ze niestety ale tym razem nie wygramy nawet meczu o honor.

 • matitalolo

  Oceniono 1 raz 1

  Zgodnie ze zwyczajem uświęconym tradycją - trzy mecze (otwarcia, o wszystko i o honor).
  Polacy nic się nie stało , nic się nie stało , nic się stało . A za kolejne dwa lata , Polska będzie miszczem świata.

 • baby1

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy przeciwnik dla nas jest trudny, bo jesteśmy średniakami w Europie.

 • niktalboktos

  Oceniono 1 raz 1

  trudno ze Szwedami bo Szwedzi prezentują tak samo bezbarwny i wyrachowany futbol jak my... tylko niekiedy nas w tym nawet przerastają. Plus siłowośc gry obydwy zespolów zbliżona, także trafił swój na swego. Kto pierwszy strzeli gola wygra. Nudny futbol w tym spotkaniu nas czeka. No chyba ze jakaś ręką, karny, czerwona kartka, te elementy wiele ostatnio w futbolu zmieniają...

 • hiperon59b

  0

  Jest szansa na zajęcie 3 miejsca w grupie. Ale jeśli do tej grupy dołączy Irlandia to raczej czwarte miejsce jest pewne. Cudowny Lewandowski nic nie zdziała a ciekawe czy pozbył się już łupieżu (bo ciągle w TV pokazują jak używa tego samego nieskutecznego szamponu) i jaką fryzurę szykuje na ME.

 • louis_von_cypher

  0

  buhahhahaha. Celem tego miernegio trenerzyny i zespołu było wygranie eliminacji. Teraz juz tylko trochę piwka, trzy mecze i do domu. Cel zrealizowany. porownajcie te drużyne do powiedzenia o łańcuchu. Lewy ogniwo stalowe, bednarek ogniwko plastikowe, jak wieli innych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX