Sport.pl

Trener Szwecji: Bardzo nie podoba mi się to, co robi Robert Lewandowski

- Miałem wymarzony scenariusz, ale ten, który się spełnił, nie był ani najlepszym, ani najgorszym. To było trudne losowanie - stwierdził Janne Andersson, trener reprezentacji Szwecji, która będzie jednym z rywali Polaków na Euro 2020.

Hiszpania, Polska, Szwecja i czwarta drużyna, która zostanie wyłoniona w barażach (Irlandia, Irlandia Północna, Słowacja lub Bośnia i Hercegowina) - tak będzie wyglądała grupa E Euro 2020. Polska zagra 15 czerwca w Dublinie z drużyną z baraży, a następnie 20 czerwca zagra z Hiszpanią w Bilbao i 24 czerwca w Dublinie ze Szwecją. 

Trener "Trzech Koron" Janne Andersson tak ocenił losowanie: - Miałem wymarzony scenariusz, ale ten, który się spełnił, nie był ani najlepszym, ani najgorszym. To było trudne losowanie, ale musiało takie być, skoro gramy na mistrzostwach Europy. Wadą jest fakt, że nie znamy jeszcze czwartego rywala. Mamy dużo czasu, by się przygotować, ale wolelibyśmy wszystko wiedzieć od razu.

Jerzy Brzęczek musi zwrócić uwagę na piłkarza Legii. "On przerasta naszą ligę":

Janne Andersson: Bardzo nie podoba mi się to, co robi Robert Lewandowski

Trener Szwedów ocenił również siłę reprezentacji Polski. - Jej wyniki mówią same za siebie. Mają Lewandowskiego, który jest bardzo silny, a Polacy od dłuższego czasu prezentują się bardzo dobrze, więc czeka nas trudny mecz. - Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się to co robi Lewandowski. On strzela za dużo goli. Nie lubię tego - dodał Andersson w rozmowie z Piotrem Koźmińskim z "Super Expressu".

Więcej o:
Komentarze (45)
Trener Szwecji: Bardzo nie podoba mi się to, co robi Robert Lewandowski
Zaloguj się
 • borys_heinza

  Oceniono 6 razy 6

  Będzie 3:0 dla Polski po hat-tricku Milika.

  PS. Ludzie to tylko piłka więcej optymizmu i uśmiechu. Pierwsze zdanie potraktujcie jednak na serio. Tako będzie rzekłem.

 • bardzoupierdliwy

  Oceniono 8 razy 4

  61 bramek. Robert Lewandowski.
  48 bramek. Włodzimierz Lubański.
  45 bramek. Grzegorz Lato.
  41 bramek. Kazimierz Deyna.
  39 bramek. Ernest Pohl.
  32 bramki. Andrzej Szarmach.
  27 bramek. Gerard Cieślik.
  24 bramki. Zbigniew Boniek.

 • wujekdolf

  Oceniono 6 razy 2

  Szwedy to tam uj - wyczyn to będzie nie wtopić z Hiszpanami 7 albo 8 - ucho.

 • junk92508

  Oceniono 28 razy 2

  Nasi powinni dogadać się ze Szwedami na 1:2 - tak żebyśmy mieli honorowego gola i skoncentrować się na jakichś fajnych reklamach jak przed mundialem...

  Nie mogę się doczekać czy Lewy zwalczył ten łupież czy nie...

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 1 raz 1

  Naszych kopaczy pokazywać w reklamach tylko wyjściu z grupy, i to nie wszystkich, a jak wygrają ME to obwozić ich po całym kraju, po wszystkich miejscowościach. A na koniec niech maliniak każdemu z nich zawiesi na szyi medal za bohaterstwo, tak jak pisiory chcą uhonorować niejakiego Łukasza z Londynu.

 • jorn

  Oceniono 1 raz 1

  Ale gdy reprezentacja Szwecji składała się z dziesięciu koszulek i Ibrahimovića, to było OK?

 • segregator-a5

  Oceniono 10 razy 0

  Stara płyta! Wysilcie się redaktory! Na ten turniej też jedziecie z jednym i tym samym kopaczem. Polska potrzebuje drużyny, a nie jednego celebryty! Pomimo, że wg. was "w pojedynkę lepszy od Atletico Madryt", to żaden Hiszpan, Szwed i ktoś, kogo jeszcze nie znamy, nie boi się konfrontacji swojej DRUŻYNY z jednym kopaczem.

 • ttwo

  Oceniono 1 raz -1

  A może trzeba było zapytać trenera Szwecji jaką inną drużynę z 2 koszyka chciał wylosować? Czy była tam jakaś słabsza od naszej drużyna?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX