Sport.pl

Wszystkie składy na Euro 2016. Kto pojedzie do Francji, a kto obejrzy je w telewizji?

Selekcjonerzy odkryli karty! A Sport.pl przygotował dla was niezbędnik ze składami wszystkich uczestników Mistrzostw Europy we Francji! Zobaczcie, kto pojedzie na Euro, a kto obejrzy je w domu!

Francja

Bramkarze: Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Steve Mandanda (Olympique Marsylia), Benoit Costil (Stade Rennais)

Obrońcy: Samuel Umtiti (Olympique Lyon), Laurent Koscielny (Arsenal), Eliaquim Mangala (Manchester City), Adil Rami (Sevilla), Patrice Evra (Juventus), Bacary Sagna (Manchester City), Lucas Digne (AS Roma), Christophe Jallet (Olympique Lyon)

Pomocnicy: Paul Pogba (Juventus), Blaise Matuidi (Paris Saint-Germain), Lassana Diarra (Olympique Marsylia), N'Golo Kante (Leicester City), Yohan Cabaye (Crystal Palace), Moussa Sissoko (Newcastle United)

Napastnicy: Antoine Griezmann (Atletico Madryt), Dimitri Payet (West Ham United), Anthony Martial (Manchester United), Kingsley Coman (Bayern Monachium), Olivier Giroud (Arsenal), Andre-Pierre Gignac (UANL Tigres)

Przez urazy w turnieju nie mogą wystąpić Raphael Varane z Realu Madryt i Jeremy Mathieu z Barcelony. Deschmaps zdecydował, że zastąpią ich grający razem z Grzegorzem Krychowiakiem w Sevilli Adil Rami oraz Samuel Umtiti z Olympique Lyon. Na Euro nie zagra również Karim Benzema i Hatem Ben Arfa.

Szwajcaria

Bramkarze: Roman Bürki (Borussia Dortmund), Marwin Hitz (Augsburg), Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach).

Obrońcy: Johan Djourou (Hamburg), Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach), Michael Lang (Basel), Stephan Lichtsteiner (Juventus), François Moubandje (Toulouse), Ricardo Rodríguez (Wolfsburg), Fabian Schär (Hoffenheim), Steve Von Bergen (Young Boys).

Pomocnicy: Valon Behrami (Watford), Blerim Džemaili (Genoa), Gelson Fernandes (Rennes), Fabian Frei (Mainz), Granit Xhaka (Borussia Mönchengladbach), Denis Zakaria (Young Boys).

Napastnicy: Eren Derdiyok (Kasimpaşa), Breel Embolo (Basel), Admir Mehmedi (Bayer Leverkusen), Haris Seferović (Eintracht Frankfurt), Xherdan Shaqiri (Stoke City), Shani Tarashaj (Grasshoppers).

Rumunia

Bramkarze: Ciprian Tatarusanu (Fiorentina), Costel Pantilimon (Watford), Silviu Lung (Astra Giurgiu).

 

Obrońcy: Cristian Sapunaru (Pandurii Targu Jiu), Alexandru Matel (Dinamo Zagreb), Vlad Chiriches (Napoli), Valerica Gaman (Astra Giurgiu), Cosmin Moti (Ludogorets), Dragos Grigore (Al-Sailiya), Razvan Rat (Rayo Vallecano), Steliano Filip (Dinamo Bucharest).

Pomocnicy: Mihai Pintilii (Steaua Bucharest), Ovidiu Hoban (Hapoel Beer Sheva), Andrei Prepelita (Ludogorets), Adrian Popa (Steaua Bucharest), Gabriel Torje (Osmanlispor), Alexandru Chipciu (Steaua Bucharest), Nicolae Stanciu (Steaua Bucharest), Lucian Sanmartean (al-Ittihad).

Napastnicy: Claudiu Keseru (Ludogorets), Bogdan Stancu (Genclerbirligi), Florin Andone (Cordoba), Denis Alibec (Astra Giurgiu).

Albania na Euro 2016 Albania na Euro 2016 ARBEN CELI/REUTERS

Albania

Bramkarze: Etrit Berisha (Lazio), Alban Hoxha (Partizani), Orges Shehi (Skenderbeu)

Obrońcy: Elseid Hysaj (Napoli), Lorik Cana (Nantes), Arlind Ajeti (Frosinone), Mergim Mavraj (FC Koeln), Naser Aliji (Basel), Ansi Agolli (Karabag), Frederik Veseli (Lugano).

Pomocnicy: Ermir Lenjani (Nantes), Andi Lila (Giannina), Migjen Basha (Como), Ledian Memushaj (Pescara), Burim Kukeli (Zurich), Taulant Xhaka (Basel), Ergys Kace (Paok), Amir Abrashi (Freiburg), Odise Roshi (Rijeka).

Napastnicy: Bekim Balaj (Rijeka), Sokol Cikalleshi (Medipol Basaksehir), Armando Sadiku (Vaduz), Shkelzen Gashi (Colorado Rapids).

Anglia - Rosja. Transmisja TV, Stream Online, Relacja na żywo Anglia - Rosja. Transmisja TV, Stream Online, Relacja na żywo LEE SMITH/REUTERS

Anglia

Bramkarze: Fraser Forster (Southampton), Joe Hart (Manchester City), Tom Heaton (Burnley).

Obrońcy: Ryan Betrand (Southampton), Gary Cahill (Chelsea), Nathaniel Clyne (Liverpool), Danny Rose (Tottenham), Chris Smalling (Manchester United), John Stones (Everton), Kyle Walker (Tottenham).

Pomocnicy: Dele Alli (Tottenham), Ross Barkley (Everton), Eric Dier (Tottenham), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Liverpool), James Milner (Liverpool), Raheem Sterling (Manchester City), Jack Wilshere (Arsenal).

Napastnicy: Harry Kane (Tottenham), Marcus Rashford (Manchester United), Wayne Rooney (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool), Jamie Vardy (Leicester)

Wśród powołanych zabrakło miejsca dla Danny'ego Drinkwatera, mistrza Anglii z Leicester. Jego miejsce w kadrze zajął Jack Wilshere z Arsenalu, który w tym sezonie zagrał tylko w trzech meczach Premier League.

N'golo Kante N'golo Kante BENOIT TESSIER/REUTERS

Rosja

Bramkarze: Igor Akinfiejew (CSKA), Guilherme (Lokomotiw), Jurij Łodygin (Zenit).

Obrońcy: Aleksiej Bieriezucki (CSKA), Wasilij Bieriezucki (CSKA), Siergiej Ignaszewicz (CSKA), Dmitrij Kombarow (Spartak), Roman Neustaedter (Schalke), Gieorgij Szczennikow (CSKA), Roman Szyszkin (Lokomotiw), Igor Smolnikow (Zenit).

Pomocnicy: Igor Denisow (Dynamo), Ałan Dzagojew (CSKA), Denis Głuszakow (Spartak), Aleksandar Gołowin (CSKA), Oleg Iwanow (Terek), Pavel Mamajew (Krasnodar), Aleksandr Samiedow (Lokomotiw), Oleg Szatow (Zenit), Roman Szyrokow (CSKA).

Napastnicy: Artiom Dziuba (Zenit), Aleksandr Kokorin (Zenit), Fiodor Smołow (Krasnodar).

Walia

Bramkarze: Wayne Hennessey (Crystal Palace), Owain Fon Williams (Inverness), Danny Ward (Liverpool).

Obrońcy: Chris Gunter (Reading), Ashley Williams (Swansea), James Collins (WHU), Neil Taylor (Swansea), Ben Davies (Tottenham), James Chester (WBA), Jazz Richards (Fulham).

Pomocnicy: Joe Ledley (Crystal Palace), David Vaughan (Nottingham), Aaron Ramsey (Arsenal), Andy King (Leicester), David Edwards (Wolverhampton), Joe Allen (Liverpool), David Cotterill (Birmingham), Jonathan Williams (Milton Keynes).

Napastnicy: Sam Vokes (Burnley), Simon Church (Aberdeen), Hal Robson-Kanu (Reading), George Williams (Gillingham), Gareth Bale (Real).

Słowacja

Bramkarze: Matus Kozacik (Viktoria Pilzno), Jan Mucha (Slovan Bratysława), Jan Novota (Rapid Wiedeń)

Obrońcy: Peter Pekarik (Hertha BSC), Milan Skriniar (Sampdoria), Martin Skrtel (Liverpool), Norbert Gyomber (AS Roma), Jan Durica (Lokomotiw Moskwa), Kornel Salata (Slovan Bratysława), Tomas Hubocan (Dynamo Moskwa), Dusan Svento (FC Koeln)

Pomocnicy: Viktor Pecovsky (MSK Zilina), Robert Mak (PAOK Saloniki), Juraj Kucka (AC Milan), Patrik Hrosovsky (Viktoria Pilzno), Jan Gregus (FK Baumit Jablonec), Stanislav Sestak (Ferencvarosi TC), Marek Hamsik (SSC Napoli), Ondrej Duda (Legia Warszawa), Miroslav Stoch (Bursaspor), Vladimir Weiss (Al Gharafa)

Napastnicy: Michal Duris (Viktoria Pilzno), Adam Nemec (Willem II Tilburg).

Niemcy

Bramkarze: Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Manuel Neuer (Bayern Monachium), Marc-Andre ter Stegen (FC Barcelona)

Obrońcy: Jerome Boateng (Bayern Monachium), Emre Can (FC Liverpool), Jonas Hector (FC Koeln), Benedikt Hoewedes (Schalke 04 Gelsenkirchen), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Shkodran Mustafi (FC Valencia), Antonio Ruediger (AS Roma).

Pomocnicy: Julian Draxler (VfL Wolfsburg), Sami Khedira (Juventus Turyn), Joshua Kimmich (Bayern Monachium), Toni Kroos (Real Madryt), Mesut Oezil (Arsenal Londyn), Lukas Podolski (Galatasaray Stambuł), Andre Schuerrle (VfL Wolfsburg), Bastian Schweinsteiger (Manchester United), Julian Weigl (Borussia Dortmund)

Napastnicy: Thomas Mueller (Bayern Monachium), Mario Gomez (Besiktas Stambuł), Mario Goetze (Bayern Monachium), Leroy Sane (Schalke 04 Gelsenkirchen)

Kadrę ogłosił we wtorek na konferencji prasowej w Asconie selekcjoner Joachim Loew. Niemcy przebywają w Szwajcarii na obozie przygotowawczym. Szkoleniowiec musiał wykreślić cztery nazwiska z 27-osobowej listy piłkarzy. Z kadry wypadli Marco Reus, Karim Bellarabi, Julian Brandt i Sebastian Rudy.

Artur Jędrzejczyk Artur Jędrzejczyk KUBA ATYS

Polska

Bramkarze: Artur Boruc (A.F.C. Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea City), Wojciech Szczęsny (AS Roma)

Obrońcy: Thiago Cionek (US Palermo), Kamil Glik (Torino FC), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Bartosz Salamon (Cagliari Calcio), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina), Kamil Grosicki (Stade Rennes), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Cracovia), Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC), Karol Linetty (Lech Poznań), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Piotr Zieliński (Empoli Calcio).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam), Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów)

Adam Nawałka nie zabierze do Francji: Przemysława Tytonia, Pawła Dawidowicza, Artura Sobiecha. Kontuzje wyeliminowały Pawła Wszołka i Macieja Rybusa.

Ukraina

Bramkarze: Andrij Piatow (Szachtar Donieck), Denys Bojko (Be ikta JK, Turcja), Mykyta Szewczenko (Zoria Ługańsk).

Obrońcy: Artem Fedecki (Dnipro Dniepropietrowsk), Wjaczesław Szewczuk (Szachtar Donieck), Ołeksandr Kuczer (Szachtar Donieck), Jarosław Rakicki (Szachtar Donieck), Jewhen Chaczeridi (Dynamo Kijów), Bohdan Butko (Amkar Perm, Rosja).

Pomocnicy: Ołeksandr Karawajew (Zoria Ługańsk), Andrij Jarmołenko (Dynamo Kijów), Denys Harmasz (Dynamo Kijów), Serhij Sydorczuk (Dynamo Kijów), Serhij Rybałka (Dynamo Kijów), Taras Stepanenko (Szachtar Donieck), Wiktor Kowałenko (Szachtar Donieck), Rusłan Rotań (Dnipro Dniepropietrowsk), Jewhen Konoplanka (Sevilla FC, Hiszpania), Anatolij Tymoszczuk (Kajrat Ałmaty, Kazachstan), Ołeksandr Zinczenko (FK Ufa, Rosja).

Napastnicy: Pyłyp Budkiwski (Zoria Ługańsk), Roman Zozula (Dnipro Dniepropietrowsk), Jewhen Sełezniow (Kubań Krasnodar, Rosja)

Wśród wybrańców Fomenki nie znaleźli się: Ołeh Husiew (Dynamo Kijów), Iwan Petriak (Zoria Ługańsk), Maksym Małyszew (Szachtar Donieck), Mykyta Kameniuka (Zoria Ługańsk), Jewhen Szachow (Dnipro Dniepropietrowsk) i Artem Kraweć (VfB Stuttgart 1893).

Irlandia Północna

Bramkarze: Roy Carroll (Notts County), Michael McGovern (Hamilton Academical FC), Alan Mannus (St. Johnston MC)

Obrońcy: Craig Cathcart (FC Watford), Jonathan Evans (West Bromwich Albion), Gareth McAuley (West Bromwich Albion), Luke McCullough (Doncaster Rovers), Conor McLaughlin (Fleetwood Town), Aaron Hughes (Melbourne City FC), Lee Hodson (Kilmarnock FC), Chris Baird (Derby County), Patrick McNair (Manchester United)

Pomocnicy: Steven Davis (FC Southamptom), Oliver Norwood (FC Reading), Corry Evans (Blackburn Rovers), Jamie Ward (Nottingham Forest), Stuart Dallas (Leeds United), Niall McGinn (Aberdeen FC), Shane Ferguson (FC Millwall)

Napastnicy: Will Grigg (Wigan Athletic), Kyle Lafferty (Norwich City), Conor Washington (Queens Park Rangers), Josh Magennis (Kilmarnock FC)

Vincente Del Bosque Vincente Del Bosque Fot. RUBEN SPRICH REUTERS

Hiszpania

Bramkarze: Iker Casillas (Porto), David de Gea (Manchester United), Sergio Rico (Sevilla)

Obrońcy: Marc Bartra, Jordi Alba, Gerard Pique (wszyscy Barcelona), Cesar Azpilicueta (Chelsea), Hector Bellerin (Arsenal), Sergio Ramos (Real Madryt), Juanfran (Atletico Madryt)

Pomocnicy: Sergio Busquets (Barcelona), Mikel San Jose (Athletic Bilbao), Cesc Fabregas (Chelsea), Thiago Alcantara (Bayern Monachium), Bruno Soriano (Villarreal), Andres Iniesta (Barcelona), Koke (Atletico Madryt)

Napastnicy: Pedro (Chelsea), David Silva (Manchester City), Alvaro Morata (Juventus), Aritz Aduriz (Athletic Bilbao), Nolito (Celta Vigo), Lucas Vazquez (Real Madryt).

Trener Vicente del Bosque zaskoczył! Zrezygnował nie tylko z Diego Costy i Fernando Torresa, ale też Saula Nigueza z Atletico Madryt oraz Isco z Realu, którzy pierwotnie byli w szerokim składzie. To duże zaskoczenie!

Petr Cech Petr Cech Fot. Gero Breloer AP

Czechy

Bramkarze: Petr Cech (Arsenal), Tomas Vaclik (Basle), Tomas Koubek (Slovan Liberec)

Obrońcy: Theodor Gebre Selassie (Werder Bremen), Roman Hubnik (Viktoria Pilsen), Pavel Kaderabek (Hoffenheim), Michal Kadlec (Fenerbahce), David Limbersky (Viktoria Pilsen), Daniel Pudil (Sheffield Wednesday), Marek Suchy (Basle), Tomas Sivok (Bursaspor)

Pomocnicy: Vladimir Darida (Hertha Berlin), Borek Dockal (Sparta Prague), Jiri Skalak (Brighton) Daniel Kolar (Viktoria Pilsen), Ladislav Krejci (Sparta Prague), David Pavelka (Kasimpasa), Jaroslav Plasil (Bordeaux), Tomas Rosicky (Arsenal), Josef Sural (Sparta Prague)

Napastnicy: David Lafata (Sparta Prague), Tomas Necid (Burkaspor), Milan Skoda (Slavia Prague)

Mehmet Topal Mehmet Topal OSMAN ORSAL/REUTERS

Turcja

Bramkarze: Volkan Babacan (Medipol Basaksehir), Onur Recep Kivrak (Trabzonspor), Harun Tekin (Bursaspor)

Obrońcy: Gokhan Gonul (Fenerbahce), Sener Ozbayrakli (Bursaspor), Semih Kaya (Galatasaray), Ahmet Calik (Genclerbirligi), Hakan Balta (Galatasaray), Caner Erkin (Fenerbahce), Ismail Koybasi (Besiktas)

Pomocnicy: Mehmet Topal (Fenerbahce), Selcuk Inan (Galatasaray), Ozan Tufan (Fenerbahce), Oguzhan Ozyakup (Besiktas), Hakan Calhanoglu (Bayer Leverkusen), Nuri Sahin (Borussia Dortmund), Arda Turan (Barcelona), Olcay Sahan (Besiktas), Volkan Sen (Fenerbahce), Emre Mor (Nordsjaelland)

Napastnicy: Burak Yilmaz (Beijing Guoan), Cenk Tosun (Besiktas), Yunus Malli (Mainz)

Chorwacja
Chorwacja Fot. MURAD SEZER

Chorwacja

Bramkarze: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Hajduk Split), Ivan Vargic (Rijeka)

Obrońcy: Vedran Corluka (Lokomotiv Moscow), Darijo Srna (Shakhtar Donetsk), Domagoj Vida (Dynamo Kiev), Sime Vrsaljko (Sassuolo), Gordon Schildenfeld (Dinamo Zagreb), Ivan Strinic (Napoli), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen)

Pomocnicy: Luka Modric (Real Madrid), Ivan Rakitic (Barcelona), Mateo Kovacic (Real Madrid), Marcelo Brozovic (Inter Milan), Milan Badelj (Fiorentina), Ivan Perisic (Inter Milan), Marko Rog (Dinamo Zagreb), Ante Coric (Dinamo Zagreb)

Napastnicy: Mario Mandzukic (Juventus), Nikola Kalinic (Fiorentina), Marko Pjaca (Dinamo Zagreb), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Duje Cop (Dinamo Zagreb)

Radja Nainggolan, Marc Wilmots i  Kevin De Bruyne Radja Nainggolan, Marc Wilmots i Kevin De Bruyne GEERT VANDEN WIJNGAERT/AP

Belgia

Bramkarze: Thibaut Courtois (Chelsea), Jean-Francois Gillet (Mechelen), Simon Mignolet (Liverpool).

Obrońcy: Toby Alderweireld (Tottenham), Jason Denayer (Galatasaray), Bjorn Engels (Club Bruges), Nicolas Lombaerts (Zenit), Jordan Lukaku (Oostende), Thomas Meunier (Club Bruges), Thomas Vermaelen (Barcelona), Jan Vertonghen (Tottenham).

Pomocnicy: Moussa Dembele (Tottenham), Marouane Fellaini (Manchester United), Radja Nainggolan (Roma), Axel Witsel (Zenit St Petersburg).

Napastnicy: Michy Batshuayi (Marseille), Christian Benteke (Liverpool), Yannick Carrasco (Atletico Madrid), Kevin De Bruyne (Manchester City), Eden Hazard (Chelsea), Romelu Lukaku (Everton), Dries Mertens (Napoli), Divock Origi (Liverpool).

Gianluigi Buffon Gianluigi Buffon ANTONIO BRONIC/REUTERS

Włochy

Bramkarze: Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (PSG)

Obrońcy: Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Matteo Darmian (Manchester United), Mattia De Sciglio (AC Milan), Angelo Ogbonna (West Ham)

Pomocnicy: Federico Bernardeschi (Fiorentina), Antonio Candreva (Lazio), Daniele de Rossi (Roma), Stephan El Shaarawy (Roma); Alessandro Florenzi (Roma), Emanuele Giaccherini (Bologna), Thiago Motta (PSG), Marco Parolo (Lazio), Stefano Sturaro (Juventus)

Napastnicy: Eder (Inter), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Graziano Pelle (Southampton), Simone Zaza (Juventus)

Irlandia

Bramkarze: Shay Given (Stoke), Darren Randolph (West Ham), Keiren Westwood (Sheffield Wednesday).


Obrońcy: Seamus Coleman (Everton), Cyrus Christie (Derby), Ciaran Clark (Aston Villa), Richard Keogh (Derby), John O'Shea (Sunderland), Shane Duffy (Blackburn), Stephen Ward (Burnley)

Pomocnicy: Aiden McGeady (Everton), James McClean (West Brom), Glenn Whelan (Stoke), James McCarthy (Everton), Jeff Hendrick (Derby), David Meyler (Hull), Stephen Quinn (Reading), Wes Hoolahan (Norwich), Robbie Brady (Norwich), Jonathan Walters (Stoke)

Napastnicy: Robbie Keane (LA Galaxy), Shane Long (Southampton), Daryl Murphy (Ipswich)

Szwecja

Bramkarze: Andreas Isaksson (Kasimpasa), Robin Olsen (Copenhagen), Patrik Carlgren (AIK).

Obrońcy: Ludwig Augustinsson (Copenhagen), Erik Johansson (Copenhagen), Pontus Jansson (Torino), Victor Lindelof (Benfica) Andreas Granqvist (Krasnodar), Mikael Lustig (Celtic), Martin Olsson (Norwich).

Pomocnicy: Jimmy Durmaz (Olympiakos), Albin Ekdal (Hamburg), Oscar Hiljemark (Palermo), Sebastian Larsson (Sunderland), Pontus Wernbloom (CSKA Moscow), Erkan Zengin (Trabzonspor), Oscar Lewicki (Malmo), Emil Forsberg (Leipzig), Kim Kallstrom (Grasshoppers).

Napastnicy: Marcus Berg (Panathinaikos), John Guidetti (Celta Vigo), Zlatan Ibrahimovic (Paris), Emir Kujovic (Norrkoping).

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo ARMANDO FRANCA/AP

Portugalia

Bramkarze: Rui Patricio (Sporting), Anthony Lopes (Lyon), Eduardo (Dinamo Zagrzeb).

Obrońcy: Vieirinha (Wolfsburg), Cedric Soares (Southampton), Pepe (Real Madryt), Ricardo Carvalho (Monaco), Bruno Alves (Fenerbahce), Jose Fonte (Southampton), Eliseu (Benfica), Raphael Guerreiro (Lorient).

Pomocnicy: William Carvalho (Sporting), Danilo Pereira (Porto), Joao Moutinho (Monaco), Renato Sanches (Benfica), Adrien Silva (Sporting), Andre Gomes (Valencia), Joao Mario (Sporting).

Napastnicy: Rafa Silva (Braga), Ricardo Quaresma (Besiktas), Nani (Fenerbahce), Cristiano Ronaldo (Real Madryt), Eder (Lille).

Islandia na Euro 2016 Islandia na Euro 2016 PETER DEJONG/AP

Islandia

Bramkarze: Hannes Halldorsson (Bodo/Glimt), Ogmundur Kristinsson (Hammarby), Ingvar Jonsson (Sandefjord).

Obrońcy: Ari Skulason (OB), Hordur Magnusson (Cesena), Hjortur Hermannsson (PSV Eindhoven), Ragnar Sigurdsson (Krasnodar), Kari Arnason (Malmo), Sverrir Ingi Ingason (Lokeren), Birkir S?varsson (Hammarby), Haukur Heidar Hauksson (AIK).

Pomocnicy: Emil Hallfredsson (Udinese), Gylfi Sigurdsson (Swansea), Aron Gunnarsson (Cardiff), Theodor Elmar Bjarnason (AGF), Arnor Ingvi Traustason (Norrkoping), Birkir Bjarnason (Basel), Johann Gudmundsson (Charlton), Eidur Gudjohnsen (Molde), Runar Mar Sigurjonsson (Sundsvall).

Napastnicy: Kolbeinn Sigthorsson (Nantes), Alfred Finnbogason (Augsburg), Jon Dadi Bodvarsson (Kaiserslautern).

Austria

Bramkarze: Robert Almer (Austria Vienna), Heinz Lindner (Eintracht Frankfurt), Ramazan Ozcan (Ingolstadt).

Obrońcy: Aleksandar Dragovic (Dynamo Kijów), Christian Fuchs (Leicester City), Gyorgy Garics (Darmstadt), Martin Hinteregger (Borussia Monchengladbach), Florian Klein (Stuttgart), Sebastian Prodl (Watford), Markus Suttner (Ingolstadt), Kevin Wimmer (Tottenham Hotspur).

Pomocnicy: David Alaba (Bayern Monachium), Marko Arnautovic (Stoke City), Julian Baumgartlinger (Mainz), Martin Harnik (Stuttgart), Stefan Ilsanker (Leipzig), Jakob Jantscher (Luzern), Zlatko Junuzovic (Werder Bremen), Marcel Sabitzer (RB Lipsk), Alessandro Schopf (Schalke), Valentino Lazaro (Salzburg).

Napastnicy: Lukas Hinterseer (Ingolstadt), Rubin Okotie (TSV 1860 Monachium), Marc Janko (Basel).

Gabor Kiraly Gabor Kiraly LASZLO BALOGH / REUTERS / REUTERS

Węgry

Bramkarze: Gabor Kiraly (Haladas), Denes Dibusz (Ferencvaros), Peter Gulacsi (Leipzig)

Obrońcy: Attila Fiola (Puskas Academy), Barnabas Bese (MTK Budapest), Richard Guzmics (Wisła Kraków), Roland Juhasz (Videoton), Adam Lang (Videoton), Tamas Kadar (Lech Poznań), Mihaly Korhut (Debrecen)

Pomocnicy: Adam Pinter (Ferencvaros), Gergo Lovrencsics (Lech Poznań), Akos Elek (Diosgyor), Zoltan Gera (Ferencvaros), Adam Nagy (Ferencvaros), Laszlo Kleinheisler (Werden), Zoltan Stieber (Nuremberg)

Napastnicy: Balazs Dzsudzsak (Bursaspor), Adam Szalai (Hannover), Krisztian Nemeth (Al Gharafa), Nemanja Nikolics (Legia Warszawa), Tamas Priskin (Slovan Bratysława), Daniel Bode (Ferencvaros)

Więcej o: