Kto wygra mecz?
Rumunia
Albania

• KONIEC

I to by było na tyle! Albania zasłużenie pokonała Rumunię i zachowała szanse na awans do 1/8 finału (w meczu Francji ze Szwajcarią padł bezbramkowy remis). Czy jej się to uda? Wyniki w pozostałych grupach musiałyby ułożyć się bardzo korzystnie. Dziękuję za uwagę, za chwilę na Sport.pl pojawi się teksty podsumowujący spotkanie.

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Torje mści się na rywalu za wynik. Zasłużona żółta kartka.

Rzut wolny, uderzenie głową i... Tatarusanu dość pewnie łapie piłkę.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza pięć minut.

Sapunaru dostaje żółtą kartkę za znokautowanie rywala.

• 89. min.

Niezła kontra Albańczyków, ale teraz wybitnie grają już na czas. Ciekawe czy to się na nich nie zemści. Chyba nie...

• 87. min.

Albańczycy najpierw lawirowali w polu karnym przeciwników, ale w końcu uciekli pod chorągiewkę i grają tam teraz na czas.

• 85. min.

Sędzia groził kartką wychodzącym przed sprej Albańczykom. Jak zwykle, gdy wykonanie wolnego trwa tak długo, wszystko kończy się uderzeniem prosto w mur.

• 83. min.

Ostatnia zmiana. Cana za Bashę.

• 80. min.
  • 77. min.

Druga zmiana w Albanii. Roshi za Lenjaniego.

• 76. min.

Prześliczna akcja Rumunów! Andone, który parę minut temu pojawił się na boisku, świetnie wyprzedził obrońcę, wpadł w pole karne i z całej siły przyłożył... w poprzeczkę!

• 73. min.

Albania bardzo dobrze w odbiorze piłki, wszelkie akcje rywali są świetnie przerywane.

• 70. min.

Kolejny zryw Albańczyków. Nic z tego nie wyszło, ale trudno dopatrywać się tu teraz szans na bramkę dla Rumunii...

• 67. min.

Sanmartean chyba z minutę zbierał się do wykonania tego rzutu wolnego. Trafił prosto w mur.

• 65. min.

Seria kornerów w wykonaniu Albańczyków. Cały czas groźnie, ale drugiej bramki z tego nie ma.

• 62. min.

I nadal to Albania prezentuje się lepiej! Tatarusanu w opałach, ale nieźle łapie mocno uderzoną piłkę.

• 59. min.

Teraz z kolei ucierpiał Sadiku. I pewnie właśnie dlatego utykającego zawodnika już teraz zastępuje Balaj, były gracz Jagiellonii. To pierwsza zmiana w reorezentacjii Albanii.

• 57. min.

Torje zastąpił zniesionego z boiska Alibeca. Paskudny efekt walki o piłkę, dwaj zawodnicy upadli bardzo niefortunnie, ale tylko Rumunowi stała się poważniejsza krzywda.