Estonia - Słowenia 1:0

Czarnogóra - Mołdawia 2:0

Austria - Szwecja 1:1

Rosja - Lichtenstein 4:0

Szwajcaria - Anglia 0:2. Koniec spotkania. Po dwóch golach Welbecka Anglia pokonuje Szwajcarię.

• 90. min. + 2

Szwajcaria - Anglia 0:1. Próbował jeszcze Sterling, ale uderzył nad poprzeczką.

• 89. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Jeszcze zmiana w końcówce. Z boiska schodzi Rooney, na boisku pojawia się Lambert. Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• 85. min.

W meczu bez bramek, ale Słowenia będzie musiała kończyć mecz w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę obejrzał Stevanovic i musiał opuścić boisko.

• 84. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Inler ładnie przymierzył zza pola karnego, ale minimalnie nad bramką.

• 75. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Seferovic uderzył z powietrza i trafił w poprzeczkę. Później się okazało, że nawet gdyby trafił w bramkę to i tak sędzia gola by nie uznał, bo był na spalonym.

• 74. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Z boiska schodzi Xhaka, na boisku pojawia się Dzemaili.

• 73. min.

Hiszpania - Macedonia 4:1. Hiszpanie 'bawią' się już z rywalami. Silva dostał doskonałe podanie i był sam na sam z Pacovskim. Zamiast strzelać próbował piłkę jeszcze dograć i zmarnował okazję swojego zespołu.

• 73. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Z boiska schodzi Wilshere, na boisku pojawia się Milner.

• 71. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Co za okazja Szwajcarów! Drmic dostał prostopadłe podanie za linię obrońców, minął Harta i miał przed sobą pustą bramkę... ale w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem piłkę wybił wracający Cahill!

• 70. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Akcja gospodarzy. Seferovic uderzył zza pola karnego, ale obok bramki.

• 69. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Sterling zszedł z piłką do środka ogrywając po drodze kilku rywali i wpadł w pole karne. Gdy wydawało się, że już nikt mu nie przeszkodzi wtedy w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu wślizgiem Lichtsteiner.

• 67. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Drmic wpada w pole karne, ale nie mógł oddać strzału więc zdecydował się na wycofanie piłki, tyle że nie było tam jego partnerów z zespołu.

• 65. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Delph dostał podanie w pole karne i próbował uderzać z pierwszej piłki, ale zablokowali go obrońcy.