Estonia - Słowenia 1:0

Czarnogóra - Mołdawia 2:0

Austria - Szwecja 1:1

Rosja - Lichtenstein 4:0

Szwajcaria - Anglia 0:2. Koniec spotkania. Po dwóch golach Welbecka Anglia pokonuje Szwajcarię.

• 90. min. + 2

Szwajcaria - Anglia 0:1. Próbował jeszcze Sterling, ale uderzył nad poprzeczką.

• 89. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Jeszcze zmiana w końcówce. Z boiska schodzi Rooney, na boisku pojawia się Lambert. Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• 85. min.

W meczu bez bramek, ale Słowenia będzie musiała kończyć mecz w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę obejrzał Stevanovic i musiał opuścić boisko.

• 84. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Inler ładnie przymierzył zza pola karnego, ale minimalnie nad bramką.

• 75. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Seferovic uderzył z powietrza i trafił w poprzeczkę. Później się okazało, że nawet gdyby trafił w bramkę to i tak sędzia gola by nie uznał, bo był na spalonym.

• 74. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Z boiska schodzi Xhaka, na boisku pojawia się Dzemaili.

• 73. min.

Hiszpania - Macedonia 4:1. Hiszpanie 'bawią' się już z rywalami. Silva dostał doskonałe podanie i był sam na sam z Pacovskim. Zamiast strzelać próbował piłkę jeszcze dograć i zmarnował okazję swojego zespołu.

• 73. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Z boiska schodzi Wilshere, na boisku pojawia się Milner.

• 71. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Co za okazja Szwajcarów! Drmic dostał prostopadłe podanie za linię obrońców, minął Harta i miał przed sobą pustą bramkę... ale w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem piłkę wybił wracający Cahill!

• 70. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Akcja gospodarzy. Seferovic uderzył zza pola karnego, ale obok bramki.

• 69. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Sterling zszedł z piłką do środka ogrywając po drodze kilku rywali i wpadł w pole karne. Gdy wydawało się, że już nikt mu nie przeszkodzi wtedy w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu wślizgiem Lichtsteiner.

• 67. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Drmic wpada w pole karne, ale nie mógł oddać strzału więc zdecydował się na wycofanie piłki, tyle że nie było tam jego partnerów z zespołu.

• 65. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Delph dostał podanie w pole karne i próbował uderzać z pierwszej piłki, ale zablokowali go obrońcy.

• 63. min.

Szwajcaria - Anglia 0:1. Zmiana w składzie gospodarzy. Z boiska schodzi Mehmedi, a na boisku pojawia się Drmic.

• GOOOOOOL

58. min.

Inler popełnił koszmarny błąd i naraził swój zespół na kontratak. Sterling wpadł w pole karne i dograł wzdłuż bramki, a Welbeck dostawił nogę i wpakował piłkę do bramki.

• 57. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Xhaka ładnie zgrał piłkę przed pole karne. Seferovic uderzył piłkę na bramkę, ale wybronił Hart.

• 55. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Inler dośrodkował w pole karne, a na bramkę uderzał Xhaka, ale piłkę zablokował jeden z obrońców.

• 52. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Doskonała okazja Sterlinga, ale piłka odbija się od obrońcy i nie trafia w bramkę.

• 50. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Lichtsteiner dostał podanie od Rodrigueza i uderzył na bramkę Anglików. Niecelnie.

• 47. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Wilshere strzelał obok słupka.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Początek drugiej części spotkania.

Czarnogóra - Mołdawia 1:0

• 45. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Pod koniec pierwszej połowy spotkania wreszcie zaczęło się coś dziać, ale gole nadal nie padły. Może po przerwie?

• 43. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Jones! uderza po rzucie rożnym ale świetnie interweniuje Sommer.

• 42. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Groźny strzał na bramkę Szwajcarów, ale wybija bramkarz.

• 39. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Powalczył o piłkę przed polem karnym Rooney, ale z tej akcji nic nie wyszło i Anglicy musieli zacząć budować tą akcję od nowa.

• 36. min.

Hiszpania - Macedonia 2:1. Koke przekroczył przepisy i został ukarany żółtą kartką.

• 33. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Ależ okazja dla gospodarzy! Seferovic dostał podanie w pole karne i miał przed sobą tylko bramkarza, ale Hart świetnie broni!

• 32. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Lichtsteiner uderzył bez przyjęcia zza pola karnego, ale niecelnie.

• 28. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne gospodarzy. Do piłki doszedł Rooney, ale jego strzał głową był niecelny.

• 25. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Inler ładnie się obrócił z rywalem na plecach i napędzał akcję swojego zespołu. Próbował zagrania w pole karne, ale przeszkodzili mu obrońcy Anglii.

• GOOOOOOL

16. min.

David Silva wpadł w pole karne z piłką i został sfaulowany przez Mojsova, a sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Ramos pewnie wykorzystał 'jedenastkę'.

• 15. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Łatwa strata Szwajcarów na własnej połowie i kontratak Anglików. Sterling w pole karne - Rooney strzela, ale piłkę łapie bramkarz.

• 10. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Shaqiri dośrodkowuje z rzutu wolnego prosto w ręce Harta.

• 9. min.

Szwajcaria - Anglia 0:0. Delph bardzo sfaulował Lichtsteinera i sędzia pokazał mu za to zagranie żółtą kartkę.

• 5. min.

Szwajcaria Anglia 0:0. Anglicy w bardzo łatwy sposób tracą piłkę na połowie rywali i gospodarze ruszają z kontratakiem. Osamotniony był jednak Xhaka.

• 1. min.