Sport.pl

Euro 2016. Historyczne zwycięstwo Polaków dzięki toastom kibiców?

Ogromna radość i zwycięstwo naszych piłkarzy. Czy na sukces biało-czerwonych miały wpływ słowa otuchy i autorskie życzenia kibiców? Jaki toast okazał się tym najbardziej mobilizującym? Polacy jeszcze nigdy do tej pory nie wygrali meczu podczas europejskiego turnieju. Czy do historycznego zwycięstwa biało-czerwonych przyczyniła się doskonała postawa kibiców?
Nikt tak nie wspiera piłkarzy jak polscy kibice. To oni, wraz z Tyskim przygotowali wyjątkową niespodziankę dla całej drużyny we Francji. W dniu rozpoczęcia piłkarskiego święta podczas wielkiej kibicowskiej rozgrzewki, każdy kibic miał okazję przygotować autorskie życzenia lub zaznaczyć jeden z gotowych toastów np.: "Za zwycięstwo!", "Za strzał w okienko!", "Za tyle goli ile strzałów!". Setki życzeń zostały zapisane na specjalnie przygotowanych pocztówkach i spakowane do wysyłki. W przeciągu 2 dni urna z toastami pokonała ponad 2 000 kilometrów i trafiła do hotelu Barriere L'Hermitage w nadmorskiej miejscowości La Baule tuż przed pierwszym gwizdkiem meczu Polaków. Czy dzięki temu biało-czerwoni mieli więcej siły w nogach?

Mobilizujące do wspaniałej gry życzenia dla naszych po raz kolejny pokazały, że Polacy to najlepsi kibice w historii oraz, że wznoszą najlepsze toasty. "Dojdziecie do finału", "Jesteście najlepsi" czy też "Nie macie sobie równych" to tylko przykłady autorskich toastów fanów piłki nożnej dla naszych graczy. Czy się sprawdzą? Okaże się już wkrótce.

"Nienasycony. Robert Lewandowski" czyli najlepsza książka o Lewym! Dlaczego? Gdzie ją kupić?
Więcej o: