Sport.pl

El. EURO 2016. Iniesta rozwścieczony porażką ze Słowacją. "P***ć wczorajszą porażkę"

Rozgrywający Barcelony w światku piłkarskim uchodzi za bardzo spokojnego zawodnika, ale nawet on nie wytrzymał po niespodziewanej porażce ze Słowacją (1:2) i dał upust swoim emocjom na portalu społecznościowym.
Zła passa mistrzów Europy wciąż trwa. Hiszpanie o nieudanym mundialu (z turniejem pożegnali się już po fazie grupowej) chcieli jak najszybciej zapomnieć i w eliminacjach do mistrzostw Europy 2016 pokazać, że był to jedynie wypadek przy pracy. Niestety, jak się okazuje, "La Roja" wciąż nie gra dobrze, czego dowodem jest czwartkowa porażka ze Słowacją.

Hiszpańskie media nie zostawiły suchej nitki na swojej reprezentacji i chyba miały rację, ponieważ nerwowa atmosfera udzieliła się także wśród piłkarzy.

"Wyjeżdżamy do Luksemburga. P***ć wczorajszą porażkę. Jesteśmy gotowi do gry w niedzielę i chcemy wygrać mecz" - napisał pomocnik Barcelony.

Dzięki wygranej Słowacy zajmują pierwsze miejsce w grupie C, a Hiszpanie plasują się na drugim miejscu. W pierwszej serii spotkań Słowacy wygrali 1:0 z trzecimi w grupie Ukraińcami, którzy w czwartek pokonali 2:0 Białoruś. Przez chwilę drugie miejsce zajmowała reprezentacja Luksemburga, bo prowadziła 2:1 z Macedonią, ale później dała sobie strzelić dwa gole i spadła na piątą pozycję.

Więcej o: