Sport.pl

Wojciech Szczęsny po pierwszej połowie: Klose mi gratulował

Tylko fenomenalnym interwencjom Wojciecha Szczęsnego reprezentacja Polski zawdzięcza, że w meczu z Niemcami na gdańskiej PGE Arenie nie przegrywa już kilkoma bramkami. Bohater pierwszej połowy ma nadzieję, że w drugiej odsłonie meczu również dopisze mu szczęście.
2 : 2
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Wtorek 06.09.2011 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
2
2
Niemcy
0
2
2
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:
Lewandowski (54.), Błaszczykowski (90. - karny)
Kartki:
Głowacki - żółta, Głowacki - czerwona
Skład:
Szczęsny - Wasilewski, Głowacki, Perquis (72. Glik), Wawrzyniak - Murawski, Dudka - Błaszczykowski (90. Pawłowski), Mierzejewski (84. Rybus), Peszko (65. Matuszczyk) - Lewandowski (80. Brożek)
Niemcy
Bramki:
Kroos (68. - karny), Cacau (90.)
Kartki:
Kroos, Wiese - żółta
Skład:
Wiese - Traesch, Mertesacker, Boateng, Lahm (46. Schmelzer) - Rolfes (77. Bender), Kroos - Schuerrle, Goetze, Podolski (61. Mueller) - Klose (46. Cacau)
Szczęsny schodząc do szatni po pierwszej połowie udzielił krótkiego wywiadu telewizji TVP. - Rzeczywiście miałem kilka udanych interwencji i mocno liczę, że szczęście nam dopisze i drugą połowę zagramy również na zero z tyłu - zaznaczył polski bramkarz. - Przed chwilą rozmawiałem z Miroslavem Klose, który pogratulował mi udanych interwencji. Niemcy na początku grali z nami bardzo wysoko, ale potem gra się rozluźniła i my również zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje strzeleckie - podsumował.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


Więcej o: