XXVII Bieg Niepodległości w Warszawie

Ekipa EkstRemalna
09.11.2015 10:36
Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości (źródło: wawalove.pl)

11 listopada w Polsce obchodzimy wielkie narodowe święto - Dzień Niepodległości. Jedni czczą je biorąc udział w marszach, inni odwiedzając groby bohaterów narodowych. Ekipa EkstRemalna, dla uczczenia Dnia Niepodległości, weźmie udział w Biegu Niepodległości - wydarzeniu nie tylko narodowym, ale i sportowym.

Bieg Niepodległości to ostatnie wydarzenie, w którym weźmie udział cała nasza Ekipa EkstRemalna, zarówno ta jeżdżąca Kadjarem, jak i ta poruszająca się Capturem. Wraz z nami w biegu uczestniczyć będzie Marcin Dulnik, biegacz, prowadzący bloga Dulnik Biega.

Bieg ten na dystansie 10 kilometrów jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż to zarówno wydarzenie sportowe, jak i hołd dla naszej państwowości. Każdy powinien choć raz wystartować w największym Biegu Niepodległości w Polsce, który odbywa się w stolicy naszego kraju rok rocznie 11 listopada - w tym roku już po raz 27.

Dla sportowców jest to idealna impreza na zwieńczenie sezonu biegowego. Możemy być pewni, że właśnie tutaj podjętych zostanie wiele prób bicia rekordów życiowych.

Ekipa EkstRemalna postanowiła w tym roku być elementem tej największej w Polsce biegowej flagi, tworzonej przez uczestników biegu.

Najnowsze

Kalendarz wyzwań

  • Turniej Frisbee Dębki

  • Hangar 646 Warszawa

  • Konfrontacja sportów miejskich

  • Bieg Niepodległości Warszawa