Jesteś pasjonatem sportu? Ten konkurs jest dla ciebie!

MB
06.07.2016 14:01
Triathlon

Triathlon (ŁUKASZ GŁOWALA)

Ekipa EkstRemalna na pokładzie Renault Kadjar 17 lipca rusza na swój pierwszy event, którym będzie finał cyklu Garmin Iron Triathlon w Elblągu. Z tej okazji mamy dla was, aktywnych pasjonatów sportu, 5 voucherów o wartości 150 zł na sportowe zakupy w sieci Decathlon

Uwielbiasz sport? Nie jesteś w stanie przeżyć jednego dnia bez aktywności fizycznej? Świetnie! To właśnie dla ciebie mamy jeden z pięciu voucherów o wartości 150 zł, który będziesz mógł zamienić na wybrane przez ciebie sportowe akcesoria w sieci sklepów Decathlon.

Bon o wartości 150 zł na zakupy w Decathlonfot. Decathlon

Co należy zrobić by zgarnąć te półtorej stówki? Wystarczy, że na adres: ekipa@sport.pl w dniach od 11 lipca od godziny 14:00 do 15 lipca do godziny 23:59 prześlesz maila o tytule Konkurs Triathlonowy, a w nim swoje zdjęcie prezentujące Twoją sportową wielozadaniowość. Pokaż swój: trening, zawody, rekreację, aktywny wypoczynek, pot, zmęczenie czy też euforię i szczęście, a wszystko to w multisportowym klimacie.

Nie czekaj! Nie siedź w miejscu! Działaj! Czekamy właśnie na Twoje zgłoszenie!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu.

  • Renault CAPTUR >
  • Renault KADJAR >

RENAULT CAPTUR

Czekamy na Twoje opinie!

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.