Roland Garros. Jak oni to robią?! Najlepsze zagrania [WIDEO]

Niesamowite ataki, trafione w sam róg kortu, obrony w sytuacjach nie-do-obrony, woleje z kosmosu. Tenis bywa fascynującym sportem! Oto najlepsze akcje z tegorocznego Rolanda Garrosa.
d d Fot. youtube.com/user/rolandgarros

Dzień pierwszy - popisy Kyrgiosa i Cecchinato

Pierwszego dnia turnieju widzów przyciągnął mecz rozstawionego z numerem 17. Nicka Kyrgiosa i Marco Cecchinato. Australijczyk pokonał Włocha 7:6 (8-6), 7:6 (8-6), 6:4 a dobrej gry i widowiskowych zagrań nie brakowało.

dsa dsa Fot. youtube.com/user/rolandgarros

Dzień drugi - Jovanovska rozkraczyła Radwańską

Radwańska oddała tylko dwa gemy Serbce Bojanie Jovanovski, ale raz została pozostawiona w rozkroku.

sdfga sdfga Fot. youtube.com/user/rolandgarros

Dzień trzeci - co ten Nadal...

Nie ma w Paryżu Rogera Federera, ale jest Rafael Nadal. W I rundzie ograł Sama Grotha z Australii 6:1, 6:1, 6:1 a punkty zdobywał między innymi tak:

Najlepsze akcje dnia:

fsaf fsaf Fot. youtube.com/user/rolandgarros

Dzień czwarty - co za wymiana!

W drugiej rundzie obrońca tytułu Stan Wawrinka pokonał Japończyka Taro Daniela 7:6 (9-7), 6:3, 6:4. W tej akcji popisywali się obaj, ale górę też był Szwajcar.

xsg xsg Fot. twitter.com/rolandgarros

Dzień piąty - Darcis odgryzł się Djokoviciowi

Steve Darcis przegrał z Novakiem Djokoviciem 5:7, 3:6, 4:6, ale momentami walczył ambitnie.

saf saf Fot. youtube.com/user/rolandgarros

Dzień szósty - która lepsza, Strycova czy Radwańska?

W meczu lepsza Radwańska, wygrała 6:2, 6:7 (6-8), 6:2. A w niesamowitych zagraniach?

Czeszka odbiła piłkę leżąc i wygrała punkt

via GIPHY

Polka z kolei wygrała bitwę na woleje przy siatce.

Najlepsze zagrania z szóstego dnia:

dga dga Fot. twitter.com/rolandgarros

Dzień siódmy - strzał Djokovicia

W III rundzie Novak Djoković pokonał reprezentującego Wielką Brytanię Aljaza Bedene 6:2, 6:3, 6:3. Serb popisał się między innymi takim atakiem.

Najlepsze akcje siódmego dnia:

wasf wasf Fot. twitter.com/rolandgarros

Dzień ósmy - ach, Gasquet!

Sorry Agnieszko Radwańska - tegorocznym królem dropszotów został Richard Gasquet. Oto co zrobił w IV rundzie z Keim Nishikorim.

dagf dagf Fot. twitter.com/rolandgarros

Dzień dziesiąty - Radwańska na do widzenia

Turniej toczył się dalej po dniu przerwy. Radwańska nie pokonała Cwetany Pironkowej w IV rundzie, ale ładnie strzeliła w końcówce meczu.

sad sad Fot. twitter.com/rolandgarros

Dzień jedenasty - znów Gasquet

Ostatni Francuz w turnieju mężczyzn, Richard Gasquet, przegrał w ćwierćfinale z Andy'm Murray'em 7:5, 6:7 (3-7), 0:6, 2:6, ale walczył jak lew. Zwłaszcza w pierwszych dwóch setach.

Murray nie pozostawał dłużny.

fdg fdg Fot. twitter.com/rolandgarros

Dzień dwunasty - Putincewa przegoniła Williams

Niewielka wzrostem (163 cm), ale wielka duchem. Julia Putincewa z Kazachstanu przegrała z Williams, ale po walce: 7:5, 4:6, 1:6. A walczyła tak.