Venus Williams rywalką Agnieszki Radwańskiej

Venus Williams w ćwierćfinale tenisowego Wimbledonu zmierzy się Agnieszką Radwańską. Amerykanka w swoim poniedziałkowym meczu 1/8 finału pokonała w pierwszym secie Anę Ivanović 6:1. Po pierwszym gemie drugiej partii Serbka poddała spotkanie z powodu kontuzji

Rozstawiona z numerem trzecim Venus Williams awansowała do ćwierćfinału tenisowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu.

Rywalką Amerykanki była Ana Ivanovic. W pierwszym secie Williams zdemolowała Serbkę, wygrywając partię 6:1. Po pierwszym gemie następnego seta Ivanovic z powodu kontuzji musiała poddać mecz.

Kilka chwil wcześniej do ćwierćfinału awansowała Agnieszka Radwańska. Polska tenisistka, rozstawiona z numerem 11., pokonała w czwartej rundzie 6:4, 7:5 Amerykankę Melanie Oudin. To właśnie Radwańska będzie rywalką Williams w walce o półfinał.

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale Wimbledonu ?