Sport.pl

Agnieszka Radwańska w jednej agencji z Djokoviciem, Williams i Szarapową

IMG, jedna z największych agencji marketingu sportowego na świecie, podpisała kontrakt z Agnieszką Radwańską. Polka zrezygnowała z usług firmy Lagardere, ale nadal jej sprawami będzie zajmował się Stuart Duguid, który przeniósł się do IMG razem z nią.
We wtorek IMG pochwaliła się, że będzie obsługiwać Radwańską oraz Kevina Andersona. - Oboje mieli najlepsze sezony w karierze, a my nie możemy się doczekać, żeby budować ich markę zarówno na korcie jak i poza nim - powiedział Fernando Soler, szef działu tenisowego IMG. Mówi się, że oprócz interesów Agnieszki, IMG zajmie się też jej siostrą - Urszulą.

Radwańska jest kolejną tenisową gwiazdą, która opuściła Lagardere po tym, jak z działu tenisowego tej agencji wyrzucono jej szefa Johna Tobiasa. Razem z szefem Lagardere pożegnało się kilku agentów, a razem z nimi tenisiści. Większość z nich trafiła do giganta - IMG. Tak zrobiły ostatnio choćby Viktoria Azarenka i Eugenie Buchard.

IMG ma największe tenisowe gwiazdy pod swoimi skrzydłami. Agencja reprezentuje m.in. Novaka Djokovicia, Serenę Williams, Marię Szarapową, Petrę Kvitovą, Nicka Kyrgiosa czy Jo-Wilfrieda Tsongę.

Radwańska i Nadal w jednej ekipie, Ivanović jak Induska [ZDJĘCIA]


Więcej o:
Komentarze (27)
Agnieszka Radwańska w jednej agencji z Djokoviciem, Williams i Szarapową
Zaloguj się
 • agentwrogiegoukladu

  Oceniono 43 razy 15

  Aga - super. Pokazała klasę w tym sezonie i już od jakiegoś czasu nie kojarzy się ze strojącą fochy looserką. Popracowała nad swoim wizerunkiem na korcie i teraz widzi, że to przynosi nie tylko tylko sympatię publiki i dziennikarzy, ale daje też konkretne biznesowe korzyści.

  p.s. Ivanovic na zdjęciu pod artykulem - bogini!

 • sylwester51

  Oceniono 9 razy 7

  Hinduska redaktorku

 • icc217

  Oceniono 3 razy 1

  Mimo to obejde sie bez jej widoku.

 • boliver

  Oceniono 2 razy 0

  cieszy mnie ten fakt bo dobrze zarabiajac odbedzie sie bez sesji rozbieranych

 • tow_rydzyk

  Oceniono 6 razy 0

  >>>Mówi się, że oprócz interesów Agnieszki, IMG zajmie się też jej siostrą - Urszulą.<<<

  Troche to zalosne ..przypomina mi to sprzedaz laczona...
  Kup jeden artykul za pelna jego cene (a inny - gorszej jakosci) dostaniesz jako bonus.

 • cromio

  Oceniono 2 razy 0

  Zastanawiam się, czy jak jedna agencja promuje tak wielu sportowców jednej dziedziny, to nie jest to czasem przeciwskuteczne? Przecież nie tylko w czystym sporcie rywalizują ze sobą ale co ciekawsze pomysły reklamowe czy promocyjne kontrakty też mogą występować w ograniczonej podaży.

 • hen-live

  Oceniono 6 razy 0

  Nie mogę już doczekać się nowego sezonu rozgrywek WTA.Dobrze że mamy tego rodzynka Agnieszkę.Tym bardziej że niedobrze już się robi od tej polityki.Czuję że jakiś szlem wpadnie Agnieszce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX