Sport.pl

Agnieszka Radwańska ulubioną tenisistką w głosowaniu fanów

Agnieszka Radwańska wygrała głosowanie na ?Ulubioną tenisistkę publiczności?. To jej trzecie takie wyróżnienie z rzędu.
Na swoją ulubioną tenisistkę kibice mogli głosować do poniedziałku na oficjalnej stronie WTA. Głosy oddało ponad 80 tys. fanów. Ulubionym deblem publiczności okazały się Jekaterina Makarowa i Jelena Wiesnina, a Marii Szarapowej przyznano wyróżnienie za profile na Twitterze i Facebooku.

Radwańska ma jeszcze szansę na kolejną nagrodę. W środę strona WTA opublikuje zwycięzców w kategorii "Mecz roku" i "Uderzenie roku". W tej drugiej kategorii nominowana została Polka. Przy stanie 4:6, 2:0 z Flipkens zaserwowała i po ataku z bekhendu w róg kortu ruszyła do siatki. Belgijka odbiła piłkę w ten sposób, że piłka spadła na taśmę. Nie zmyliło to jednak Polki. Choć szykowała się do forhendu, to wykonała obrót o 180 stopni i zdołała przebić piłkę za siatkę. Rywalka upuściła rakietę i dłuższą chwilę kręciła z niedowierzaniem głową.Więcej o:
Komentarze (27)
Agnieszka Radwańska ulubioną tenisistką w głosowaniu fanów
Zaloguj się
 • akni21

  Oceniono 178 razy 112

  zawsze piękna,zawsze z klasą(piękny, gustowny strój,pomalowane paznokcie,makijaż,ładnie uczesana) , oraz prezentująca inteligentny styl gry!!

 • robkita

  Oceniono 110 razy 84

  Agnieszka rozni sie w tym video od jej rywalek. Po pierwsze jej uderzenie jest bardziej spektakularne i niespotykane a po drugie jej gest i twarz jest i pelena radosci i usmiechu z nietypowej sytuacji. Rywalki wygrazaja piescia, pokazuja rywalkom gesty dominacji, i zawzieta twarz.

 • m.arco

  Oceniono 19 razy 11

  Agnieszka jest uroczą i piękną dziewczyną. Z pogodnym usposobieniem dlatego ludzie całego świata prócz części polskich kibiców, jest nią zachwycona, to normalne., że wygrała. a jej gra zachwyca, wszak nieprzypadkowo znajduje się w ścisłej czołówce światowej. Trzy lata z rzędu to coś znaczy. Na pohybel malkontentom!

 • gall.anonim.pn

  Oceniono 21 razy 11

  Może wypadałoby podać linka...

  www.wtatennis.com/news/article/3540252/title/vote-now-fan-favorite-shot-of-the-year

 • kkk_79

  Oceniono 112 razy -24

  W Polsce wygrała by głosowanie na najbardziej nielubianą tenisistkę sezonu. Ciekawe dlaczego?

 • ernest31

  Oceniono 58 razy -36

  Pewnie głosowali sami Polacy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX