M.Keys
3
2
0
Godziny i 17 minut potrzebowała Agnieszka Radwańska, by awansować do III rundy turnieju w Pekinie. Najlepsza polska tenisistka wygrała z Madison Keys 6:3, 6:2.
W pierwszym secie obie panie długo się rozkręcały. Keys popełniała dużo błędów, Radwańska również nie zachwycała. Polka rozkręciła się, przełamała rywalkę w siódmym gemie, wyszła na prowadzenie 5:3 i z pomocą własnego serwisu wygrała seta.

Druga partia zaczęła się od trzech przełamań. Dopiero w czwartym gemie Radwańska wygrała swoje podanie. Za chwilę Keys znowu dała się przełamać i Polka prowadziła 5:1. Amerykanka pod koniec meczu zaczęła ryzykować, ale na nic się to zdało. Radwańska spokojnie awansowała do trzeciej rundy.

Zmierzy się w niej z Poloną Hercog, która w dwóch setach (6:4, 6:4) pokonała Anę Ivanović.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Komentarze (8)
  • placekpolski

Oceniono 55 razy 41

Pani Agnieszko dlaczego pani wygrywa.
    Dla niektórych fanów GW to tragedia.
    Każda pani porażka przyciąga tutaj miłych zawistników do konwersacji, a tak tylko nuda.

• piotr10530

Oceniono 34 razy 26

Naprawde - nie wymeczone - jak to GW lubi podawac.

• bialamaupa

Oceniono 28 razy 22

Madison Keys a nie Milton - serio, zawodniczka z pierwszej 50 - przydałoby się wiedzieć jeśli próbuje się pisać sportowe artykuły.

Aga w drugim secie wreszcie lepiej zagrała. Ale widać, że to nie jest jej najwyższa forma, nie wychodzą skróty i duuużo błędów jak na nią.

Trzymam mocno kciuki za kolejne rundy!

• hanczar1970

Oceniono 25 razy 19

Brawo Isia, życzę dalszych wygranych i podbicia serc Chińczyków jak w ubiegłym roku.
    A tak na marginesie, przepraszam, że nie na temat.
    Jak zbudujemy pierwszą polską rakietę to proponuję nazwę :
    ISIA 1

• kopyto777

Oceniono 24 razy 12

biedne bolszewiki! nie mogą sobie poszczuć bo aga na złość wygrała.

• ileana

Oceniono 17 razy 11

Będzie z Keys niezla tenisistka w przyszłości, jeśli bedzie się rozwijać. Preferujaca mocny tenis Keys, nie była w stanie pokonać zmeczonej( to już widać) duza iloscia turniejow Agnieszki. Pod koniec sezonu, zaczynaja być widoczne objawy przemeczenia fizycznego i psychicznego. Dla mnie absolutnym zaskoczeniem jest porazka Azarenki z Petkovic czy w Tokio z Venus WIliams Tenisistka o tak niesamowitej woli walki jaka ma Azarenka.. w koncu się poddaje. Taka jest fizjonomia człowieka. Sa granice wytrzymalosci, których nie przeskoczysz. Agnieszko.... gratuluje.

• olchawo44

Oceniono 6 razy 4

Ta Hercog jest dobra,ale mam nadzieję,że Agnieszka ma dobrą passę , będzie dalej wygrywała.

• leszek2620

Oceniono 18 razy -12

Ostatni drugi serwis 105km/h.Na Keys to wystarczyło poniewaz amerykanka nie potrafiła zaatakowac tak mizernego serwisu,( ma 18 lat,a jej serwis to grubo ponad180km/h,a drugi powyżej 150km/h-co będzie za rok lub dwa?),co będzie gdy Aga trafi na dziewczynę z pierwszej dziesiątki.Tłumaczenie ,że Agnieszka jest watłej budowy jest całkowicie pozbawione racji.Popatrzmy na kondycję małej Errani,lub przypomnijmy sobie mecze Justine Henin,która zabójczym beckhandem niszczyła przeciwniczki i w sumie wygrala 7 wielkoszlemowych turniejów.Na korcie wygrywają atakujące,a nie te które grają defensywnie i zachowawczo licząc na błedy przeciwniczek.