Sport.pl

Tenis. Zdjęcia Agnieszki Radwańskiej z ESPN Body Issue już internecie

mo
09.07.2013 18:39
A A A
Agnieszka Radwańska w sesji ESPN Body Issue

Agnieszka Radwańska w sesji ESPN Body Issue (ESPN)

Agnieszka Radwańska pojawiła się w nagiej sesji magazynu ESPN Body Issue, który ukaże się 12 lipca. Zdjęcia polskiej tenisistki s± już w internecie.
Polka pozuje nago nad basenem wypełnionym tenisowymi piłkami i u¶miecha się do obiektywu. Na drugim zdjęciu Radwańska leży na pływaj±cym w basenie materacu, dookoła jest pełno tenisowych piłek. Sesja Radwańskiej autorstwa Alana Clarke'a została wykonana kilka miesięcy temu.

- Takie rzeczy aranżuje się dużo wcze¶niej. To była niecodzienna sesja, niecodzienna sytuacja, na pewno było to dla mnie przełamanie jakiej¶ bariery. Ale to też duże wyróżnienie, bo nie każdy sportowiec jest zapraszany do takiej sesji - powiedziała Polka pytana o sesję dla ESPN podczas Wimbledonu. - Mam nadzieję, że te zdjęcia jako¶ fajnie wyjd± - dodała.

Tegoroczny specjalny numer magazynu ukaże się 12 lipca. Agnieszka Radwańska jest jedn± z największych gwiazd sportu obok m.in. Matta Harveya, miotacza New York Mets, i Colina Kaepernicka, zawodnika futbolu amerykańskiego. W sesji wzięło udział 21 sportowców z całego ¶wiata. Jej celem jest promocja sportu i zdrowego trybu życia.

W poprzednich edycjach "The Body Issue" wyst±piły inne sławy tenisa. W 2009 roku na okładkę magazynu trafiła naga Serena Williams, w numerze znalazły się też zdjęcia Jamesa Blake'a. Dwa lata póĽniej swoje wdzięki prezentowała Rosjanka Wiera Zwonariowa, a w ubiegłorocznej edycji wyst±piła Słowaczka Daniela Hantuchova.

Dzięki setkom brzuszków może je¶ć więcej czekolady

W wywiadzie, który ukazał się razem ze zdjęciami, Radwańska mówi o tym, co lubi w swoim ciele ("cieszę się, że pozostaję szczupła bez wielu godzin spędzonych w siłowni"), a co jej przeszkadza ("ręka serwuj±ca"). - Najgorsze, co przeszło moje ciało, to dwie operacje. Jednak nic się nie może równać z poparzeniami słonecznymi, które pojawiaj± się po wylegiwaniu się na plaży - mówiła w rozmowie z "ESPN Body Issue".

Radwańskiej w utrzymaniu linii pomagaj± brzuszki. W jednej sesji robi ponad 300 powtórzeń. - To dzięki temu mam brzuch twardy jak skała. Ale w trakcie ćwiczeń my¶lę już tylko: "Żeby to już się skończyło" albo: "Teraz mogę je¶ć więcej czekolady".

Radwańska mówi, że największym wyzwaniem dla jej ciała jest granie wielu meczów pod rz±d. - W tym sezonie miałam okres, że zagrałam 14 meczów w trzy tygodnie. Taka seria daje w ko¶ć. (...) Po turnieju zazwyczaj robię sobie przynajmniej jeden dzień bez tenisa. Zakupy, masaż i ogl±danie filmów - tym się wtedy zajmuję. Nic nie pobije sesji z Jackiem Bauerem z serialu "24 godziny" - stwierdziła.

Zapytana o rzecz dotycz±c± jej ciała, która jest najbardziej zaskakuj±ca, powiedziała: - Moje zwyczaje żywieniowe. W przeciwieństwie do większo¶ci graczy, którzy musz± zje¶ć najpóĽniej na dwie godziny przed meczem, ja mogę zje¶ć obiad i od razu wyj¶ć na kort. Zazwyczaj zjadam cały talerz makaronu przed gr±; gdybym tego nie robiła, w połowie spotkania umierałabym z głodu. To nawyk z dzieciństwa, gdy tata odbierał mnie ze szkoły i zawoził prosto na mecze. Nie mieli¶my czasu na jedzenie, więc jadłam po drodze.Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
Komentarze (397)
Zaloguj się
 • rozbojnick

  Oceniono 1553 razy 1179

  Nie mnie rozstrzygać, czy dobrze zrobiła godz±c się na tak± sesję, ale coby nie mówić, wygl±da ¶wietnie.

 • bulkazbananem

  Oceniono 1017 razy 839

  Widzę, że już się uaktywnili oburzeni obrońcy moralno¶ci. Mi się zdjęcia podobaj±, dziewczyna jest zgrabna i ma fajne ciało. A poza dużo więcej niż na korcie nie pokazuje...

 • eduardo70

  Oceniono 310 razy 174

  Aga że tak powiem jeszcze raz WOW !!!

 • ypt

  Oceniono 128 razy 98

  Jako kobieta stwierdzam, że Agnieszka to najzgrabniejsza z tenisistek, ma ¶wietne nogi! Miła odmiana w stosunku do tych wszystkich wyro¶niętych i umię¶nionych ponad miarę bab z czołówki. Co do sesji, nie uważam, żeby Agnieszce, jak tu niektórzy pisz±, "ur±gała" lub była powodem do wstydu. Nie jest to przecież żaden obciach w stylu polskiego Playboya (pozdrawiam Martę Domachowsk±) albo CKM, tylko dziewczęca i w gruncie rzeczy subtelna sesja. Gdyby to zawodniczka z innego kraju, to pewnie niektórzy pialiby z zachwytu, a tak wyżywaj± się i pisz± bzdury. O niekulturalnych i wulgarnych komentarzach nawet nie wspominam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX