Sport.pl

Turniej WTA w Tokio. Radwańska: Cieszę się, że znów zagram w finale

- Przede wszystkim cieszę się , że znów awansowałam tu do finału - powiedziała po wyeliminowaniu w półfinale Niemki Angelique Kerber Agnieszka Radwańska. Polka wygrała 6:1, 6:1 i drugi raz z rzędu zagra w Japonii o zwycięstwo. Relacja z finału Z czuba i na żywo w sobotę od 6.
0 : 2
Informacje
WTA Tokio 2012 - Półfinał singla
Piątek 28.09.2012 godzina 08:00
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
Wynik
A.Kerber
1
1
0
A.Radwańska
6
6
2
- Parę razy wcześniej grałyśmy już ze sobą, Kerber to świetna tenisistka. To 6:1, 6:1 nie oddaje, jak trudny to był mecz - powiedziała po wyeliminowaniu Niemki Agnieszka Radwańska.

- To bardzo inteligentna zawodniczka, jest leworęczna, więc zawsze jest trudniej - komplementowała rywalkę tenisistka z Krakowa. - Na szczęście od początku byłam skoncentrowana i udało mi się dziś pokazać swój najlepszy tenis

Radwańska odpowiedziała także na pytania dotyczące finału, w którym zmierzy się z Rosjanką Nadią Pietrową. - Pietrowa cały tydzień grała wspaniale, na pewno będzie bardzo trudno. Przede wszystkim cieszę się jednak, że znów awansowałam tu do finału.

Kto wygra turniej w Tokio?
Więcej o:
Komentarze (17)
Turniej WTA w Tokio. Radwańska: Cieszę się, że znów zagram w finale
Zaloguj się
 • wyb0r

  Oceniono 17 razy 17

  w1ktorchmia.blox.pl/2012/09/Tokio.html
  "Idealny tytuł na oficjalnej stronie WTA: 20 Winners, 4 Unforced: Radwanska On Fire". Polskie koszałki opałki są szczęśliwe: super mecz, prawie perfekcyjny, miejscami wprost mistrzowski, jak pani profesor z uczennicą, którą była 6 tenisistka świata. Rewelacyjne statystyki niewymuszonych błędów Polki - Pani Profesor Agnieszka Aggie" Radwańska. Mecz instruktażowy jak głowa jest potrzeba w tenisie. A przecież "Andzie" robiła wszystko co mogła, grała na swoim poziomie, starała się bardzo, a mimo to została całkowicie rozregulowana i miejscami wręcz ośmieszana kombinacyjną grą Polki. Oczywiście wynik nie oddaje trudów meczu, ale pokazuje skuteczność Polki w kluczowych momentach. Surowa lekcja tenisa - w żartach można powiedzieć, że to zemsta za Urszulę. Oczywiście polscy malkontenci jak zawsze znajdą bardzo wiele pretekstów do psioczenia na ten mecz, bo taka już mają naturę. W ich przypadku chcieć znaczy móc. Agnieszka ma niesamowite zdolności, aby jednym poprawiać humor, a innym go psuć:). Biedna pani Nowak.

 • eses2

  Oceniono 22 razy 16

  Brawo Agnieszka!

 • sherif27

  Oceniono 2 razy 2

  Brawo

 • makial

  Oceniono 11 razy 1

  Gratulacje za zwycięstwo. Ale Kerber grała kiepsko, mnóstwo niewymuszonych błędów.

 • scandic

  Oceniono 7 razy -7

  Angela przesadziła z masą na siłowni, grała bez sprytu, polotu i wdzięku, tego, co najpiękniejsze w kobiecym tenisie.

 • herbacianna

  Oceniono 13 razy -13

  A dlaczego z taką brawurą nie pokazała się na Euro 2012 ? Mało płatne było?

 • mlz

  Oceniono 17 razy -17

  "Radwańska: Cieszę się, że znów zagram w finale." Powinna powiedzieć prwdę: Cieszę się, że znów wpadnie mi trochę KASY. Po co miałam grać na Olimpiadzie?! Za takie marne grosze!!!"

 • tow.janwinnicki

  Oceniono 28 razy -20

  Agnieszka! Jak nie dasz rady w Tokio to nic straconego! "A nuż nas wepchną do repasaży"!

 • krerowicz

  Oceniono 32 razy -24

  Jej najlepszy tenis

  jest tylko wtedy gdy przeciwnik się
  podkłada!

  /mnóstwo błędów Kerber/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX