Sport.pl

Tenis. Radwańska chwali się nową fryzurą

- Jak Wam się podoba moja nowa fryzurka? - pytała w piątek na oficjalnym koncie facebookowym Agnieszka Radwańska. Polka dodała do wpisu swoje zdjęcie w krótkich, czarnych włosach. Trudno oprzeć się wrażeniu, że tenisistka ma na głowie perukę.
Wpis Radwańskiej wyraźnie przypomina zabawę, jaką w kwietniu urządziła sobie Maria Szarapowa. Rosyjska tenisistka, która w finale igrzysk olimpijskich zmierzy się w sobotę z Sereną Williams, trzy i pół miesiąca wcześniej zaprezentowała swoją fotografię w krótkich włosach. W ciągu pierwszej doby "polubiło" je ponad 40 tysięcy osób. Dwa dni później Rosjanka wyjaśniła, że miała na sobie perukę na potrzeby sesji zdjęciowej. - Nie sądziłam, że wszyscy się wkręcą - napisała.

Prawdopodobnie za kilka dni podobnie uczyni Radwańska. W ciągu jedenastu godzin od publikacji, jej zdjęcie "polubiło" niespełna 3 tysiące fanów. Większość z nich pisze w komentarzach, że dostrzega iż włosy nie są naturalne.

Agnieszka Radwańska na igrzyskach w Londynie zaliczyła bardzo nieudany występ. W singlu i mikście odpadła w pierwszej rundzie, a w grze podwójnej w drugiej.

Więcej o:
Komentarze (49)
Tenis. Radwańska chwali się nową fryzurą
Zaloguj się
 • pssz

  Oceniono 40 razy 28

  Po olimpijskim występie niech lepiej przycichnie, szczególnie z lansem, i zabierze się za grę. Bo jeżeli teraz nie zacznie wygrywać, to będzie bardzo śmiesznie.

 • gwyn71

  Oceniono 30 razy 24

  To jest temat na pierwszą stronę!

 • mistrzunio_swiata

  Oceniono 25 razy 21

  Możecie chociaż na czas olimpiady dać sobie spokój z Radwańską? To jest czas innych sportowców. Isią będziecie się podniecać resztę roku.

 • ghdmpc

  Oceniono 35 razy 21

  Myśli,że jak zrobi się na "chinkę" to coś da...

 • mikelondon

  Oceniono 28 razy 16

  Za grę by się wzięła, a nie za fryzurki. Nr 2 w rankingu... taaa na pewno...

 • dario.foch

  Oceniono 24 razy 12

  Stwierdzam z pewnym smutkiem, że Radwańska jest jednak głupiutka. Sprytna na korcie, ale tenisowe IQ ma dużo wyzsze od "klasycznego".

 • sithael

  Oceniono 28 razy 12

  Woda sodowa.

 • rajmund.siewierny

  Oceniono 10 razy 8

  a mnie to wszystko rybka czy chodzi pod pałac czy do samego "matecznika" familiji Rajmundowiczów na Mokotowie ważne że z rakietą w rękach odwala kawał ciężkiej roboty i ma wyniki jakich nie ma żaden z naszych sportowców... czekamy na Ulkę oby szybko dociągnęła do sławnej siostry a może nawet ją prześcignie... kto wie ;))?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX