Sport.pl

Finał Wimbledonu z Agnieszką Radwańską w Polsacie Sport

Polsat Sport pokaże finałowy mecz wielkoszlemowego Wimbledonu w singlu kobiet, w którym zobaczymy Agnieszkę Radwańską i Serenę Williams.
Jest to największy sukces polskiego kobiecego tenisa od 1937 roku, kiedy w finale tej imprezy zagrała Jadwiga Jędrzejowska, stąd właśnie decyzja o pokazaniu meczu w najpopularniejszym kanale sportowym w Polsce Polsacie Sport i Polsacie Sport HD.

Otwarta antena Polsatu w wersji naziemnej i cyfrowej pokaże oba mecze Polaków w finale Ligi Światowej (sobotni mecz półfinałowy i niedzielny mecz o 3 miejsce lub finał).

Jeżeli Polacy swój mecz półfinałowy w Lidze Światowej będą grali o 16.30, a finał Wimbledonu jeszcze się nie zakończy, początek transmisji tego spotkania przeprowadzi również Polsat Sport Extra. Niedzielny finał i mecz o trzecie miejsce pokaże już Polsat Sport.

Wszystkie spotkania zarówno tenisowego Wimbledonu jak i Ligi Światowej pokażą również kanały HD, zarówno Polsatu, Polsatu Sport jak i Polsatu Sport Extra.

Polsat Sport to najchętniej oglądany i wielokrotnie nagradzany kanał sportowy w Polsce.

Co redaktorzy robią w pracy, gdy nie piszą? Sprawdź na Facebook/Sportpl »


Więcej o:
Komentarze (11)
Finał Wimbledonu z Agnieszką Radwańską w Polsacie Sport
Zaloguj się
 • tubthumper

  Oceniono 23 razy 23

  czemu radwańska nie poleci na głównym kanale polsatu? przecież jej mecz to jest gwarancja widowni liczonej w milionach, no a jeśli wygra, to to będzie największy sukces polskiego sportu w tym roku (!!)

 • cheat-hack-trainer.com

  Oceniono 18 razy 16

  Taki mecz powinno transmitować TVP
  Przecież ten kanał istnieje dla MISJI

 • nemesh

  Oceniono 16 razy 14

  A nie można by dać Radwańską też na TV4? I każdy miałby wybór. Mecz siatkarzy na Polsacie, a Isia na TV4 i wszyscy byliby zadowoleni.

 • angielski_kochanek

  Oceniono 10 razy 8

  Acha. Poprzedni artykuł o wydźwięku negatywnym już zniknął. Widocznie dzwonili z Polsatu. Teraz tylko reklama, że Polsat Sport to "najpopularniejszy" kanał sportowy w PL... Najpewniej zaraz po najpopularniejszym serialu obyczajowym "Pamiętniki z wakacji".

  A czy ktoś przepisze ten artykuł po polsku i wyjaśni gawiedzi (czyli mnie) czy pojedynek Agnieszki będzie kodowany czy nie? Bo za chooja nie mogę dojść...

 • bipp

  Oceniono 1 raz 1

  Wg mojej oceny nie jest ważne, która stacja TV pokazywała to spotkanie, ale Boże uchowaj nas od komentarza zaserwowanego nam przez panów Tomaszewskich. Żenada. Roztkliwianie się nad "Jadzią" . Kibicowanie Williams. Zapominanie wyników. Panowie Tomaszewscy powinni wiedzieć, kiedy należy odejść. Panowie Tomaszewscy na pewno nie powinni komentować tak ważnego spotkania.

 • matigck149

  Oceniono 1 raz 1

  Można? Można.

 • czarna.stopa

  Oceniono 2 razy 0

  Brak transmisji finału Wimbledonu z udziałem Polki w ogólnodostępnej telewizji - hańba , inaczej nie da się tego określić. Ewentualnie: disgrace - na to samo wychodzi.

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 3 razy -1

  he he jeszcze 15 min. temu. był w tym miejscu następujący arykuł:

  Mecz Agnieszki Radwańskiej z Sereną Williams w finale Wimbledonu nie będzie transmitowany na głównej antenie Polsatu Sport. Stacja zdecydowała się na pokazanie spotkania półfinału siatkarskiej Ligi Światowej z udziałem Polaków. Mecz Radwańskiej pokaże Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD.
  Relacja Z czuba i na żywo z finału Wimbledonu około godziny 15 na Sport.pl.
  Stacja Polsat zdecydowała, że z trwających w tym czasie wydarzeń zrezygnuje z meczu tenisa. Decyzja zapadła na tzw. najwyższych szczeblach, po długich debatach, a jednym z powodów jest też to, że obie imprezy, mecze są na styku. I nawet minimalne przesunięcie jednego skutkowałoby koniecznością cięcia drugiego - czytamy na blogu WizjaTele.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX