Sport.pl

James Toney: Tomasz Adamek to polski niedźwiedź polarny

Były bokserski mistrz świata James Toney, obecnie walczący w galach MMA, James Toney nie pozostawia suchej nitki na Chrisie Arreoli i Tomaszu Adamku. - Żaden z nich nie pokazał umiejętności. Zwłaszcza Arreola. A jego trener Henry Ramirez jest jednym z najgorszych na świecie. Nie miał pojęcia jak pokonać tego polskiego polarnego niedźwiedzia - powiedział w wywiadzie dla HBO.
Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas »

- Żaden z nich nie pokazał umiejętności. Zwłaszcza Arreola. A jego trener Henry Ramirez jest jednym z najgorszych na świecie. Nie miał pojęcia jak pokonać tego polskiego polarnego niedźwiedzia - powiedział Toney. - Ramirez nie wiedział co się dzieje. On się nadaje tylko do amatorskiego boksu. Niczego nie nauczył Arreoli odkąd ten został zawodowcem. Po prostu znajduje mu słabych przeciwników. On się mnie boi na śmierć. Gdybym stanął przeciwko niemu na ringu. On wiedziałby że bym go zlał.

Toney zapytany o ewentualną walkę z Adamkiem (sam też przeszedł z lżejszych kategorii do ciężkiej) przyznał, że Polak się go przestraszył.

- Miałem z nim walczyć ale Kathy Duva (jeden z promotorów Adamka) powiedziała "Do diabła! Nigdy w życiu!" Boją się mnie. Dlatego wybrali łatwego przeciwnika, którym jest Arreola. Powiem szczerze. Nie sądziłem że Adamek wygra. Mógł walczyć ze mną, a wybrał "człowieka-spagetti".

The Ring: Wielki wieczór Tomasza Adamka »


Więcej o: