Załuska na remis z Borucem i Celtikiem

Łukasz Załuska i jego Dundee United zremisował z Arturem Borucem i Celtikiem Glasgow 2:2.

Pierwszy piłkę z siatki musiał wyjmować Załuska, który od nowego sezonu będzie piłkarzem Celtiku. W 24 minucie po rzucie rożnym błąd popełniają obrońcy Dundee. Załuska musi wybić piłkę, ale trafia do McDonalda, który kieruje ją do pustej bramki.

W 47 minucie zespół Łukasza Załuski doprowadza do wyrównania. Dixon dogrywa piłkę z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka, a Sandaza strzałem głową nie daje szans Borucowi.

W 58 minucie Dundee wychodzi na prowadzenie. Znów Dixon dośrodkowuje z rzutu wolnego do strzelca pierwszej bramki Sandazy, który uderza wróg bramki Boruca. Polak próbował interweniować, ale piłka po jego palcach wpada do siatki.

Celtic jednak do ostatnich minut walczył o zwycięstwo. W 81 minucie Naylor potężnym strzałem z woleja nie dał szans Załusce.

Skauci Feyenoordu i Bundesligi zainteresowani Jeleniem - czytaj tutaj ?