WTA w Dausze. Radwańska w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju w Dausze. Polka w II rundzie pokonała Włoszkę Flavię Pennettę 6:1, 6:1. Mecz trwał 49 minut.

Tak relacjonowaliśmy ten mecz na żywo >>

Radwańska rozegrała perfekcyjne spotkanie. Widać było, że świetnie czuje się na korcie, a po chorobie, z którą walczyła w Dubaju, nie ma już śladu.

Pennetta, która w przeszłości wygrała z Polką trzy mecze, nie była w stanie się postawić. W całym spotkaniu urwała Radwańskiej tylko dwa gemy. Polka z łatwością wygrywała swój serwis, nie miała też problemów z przełamywaniem rywalki.

W ćwierćfinale Radwańska zmierzy się z Venus Williams, która w trzech setach ograła Czeszkę Barborę Zahlavovą-Strýcovą. Dla Polki będzie to rewanż za przegraną w IV rundzie Australian Open.

Wozniacki i Rousey oraz Shayk i inne piękne modelki w SI Swimsuit Issue [ZDJĘCIA]

źródło: Okazje.info