Masters w Stambule. Bojowe nastroje w obozie Radwańskiej

Agnieszka Radwańska zagra z Sarą Errani o półfinał mistrzostw WTA, które odbywają się w Stambule. - Agnieszka czuje w nogach mecz z Szarapową, ale wie o co gra i da z siebie wszystko - mówi Dawid Celt, sparingpartner przebywający na turnieju z polską tenisistką. Mecz Radwańska - Errani w piątek ok. godz. 17:30. Relacja Z Czuba i na żywo na Sport.pl

Środowy mecz Radwańskiej z Szarapową trwał 3 godziny i 13 minut. Specyficzna struktura sześciodniowego turnieju nie pozwala jednak na długi odpoczynek. Stawką piątkowego meczu z Errani będzie półfinałowa potyczka z Sereną Williams, która przewodzi stawce w grupie czerwonej.

Radwańska jest zdecydowaną faworytką meczu z Włoszką. Polka w czterech ostatnich meczach z Errani nie straciła ani jednego seta. W obozie Radwańskiej panuje dobra atmosfera. - Nastroje są bojowe - zapewnia Dawid Celt.

Miejsce w półfinale zapewniła już sobie Maria Szarapowa. Rosjanka, która wygrała dwa pierwsze mecze w grupie białej, na zakończenie grupowej rywalizacji zagra w piątek z Samanthą Stosur.