WTA w Moskwie. Radwańska przegrała z Woźniacką

W II rundzie turnieju w Moskwie Uruszula Radwańska wyraźnie uległa Dunce polskiego pochodzenia Karolnie Woźniackiej 6:1, 6:3.

Był to trzeci pojedynek obu tenisistek i po raz trzeci górą była Dunka. Woźniacka w pierwszym secie wręcz zdemolowała Polkę - pozwoliła jej na wygranie jednego gema i rozprawiła się z nią w nieco ponad 25 minut.

W drugim secie Radwańska zaczęła walczyć. Grała skuteczniej, trafiała przy liniach i zmusiła Woźniacką do wysiłku. Świetnie zagrała w dziewiątym gemie, gdy obroniła cztery piłki meczowe i wykorzystała break point, ale chwilę później miała już niewiele do powiedzenia.

Ostatecznie Woźniacka zwyciężyła w II rundzie turnieju w Moskwie 6:1, 6:3. W ćwierćfinale rywalką Dunki będzie Słowaczka Dominika Cibulkova.