Sport.pl

Człowiek duch! Rywale nie potrafią zadać mu ciosu [WIDEO]

Julio Cesar La Cruz to złoty medalista igrzysk olimpijskich w Rio oraz wielokrotny mistrz świata. Kubański pięściarz zyskał ogólnoświatowy rozgłos nie tylko dzięki wspomnianym sukcesom, ale również ze względu na niepowtarzalny styl walki oparty na unikach.

Złoty medal igrzysk olimpijskich w Rio (waga półciężka), cztery złote medale mistrzostw świata oraz triumfy na zawodach panamerykańskich. Julio Cesar La Cruz to bez wątpienia jeden z najlepszych amatorskich pięściarzy ostatnich lat.

Julio Cesar La Cruz słynie nie tylko ze złotych medali. Kubański pięściarz to prawdziwy mistrz uników

Co ciekawe, 30-latek stał się słynny nie tylko dzięki wspomnianym sukcesom. Cesar La Cruz osiągnął mistrzowski poziom również w stosowaniu uników. Próbkę stylu, jaki w ringu prezentuje złoty medalista olimpijski można zobaczyć na poniższym wideo. Walkę zarejestrowano podczas tegorocznych zawodów World Boxing Championship w Jekaterynburg.

 

Reprezentant Kuby stoczył dotychczas 208 oficjalnych walk, wygrywając aż 191 z nich (32 przez nokaut).

Tomasz Adamek w 'Wilkowicz Sam na Sam': 'Tata wziął mnie na ręce i powiedział: Hanka, to będzie bokser. Dwa lata później tata zginął. Ja jako 12-latek zacząłem boksować'

Więcej o:
Komentarze (34)
Człowiek duch! Rywale nie potrafią zadać mu ciosu [WIDEO]
Zaloguj się
 • tubylec_ww

  Oceniono 33 razy 21

  Co tam jakiś La Cruz, co tam Kubańczyk. Prawdziwym mistrzem uników jest Kaczyński! Tyle, że sędzią w pojedynku jest państwowa prokuratura, która w zależności od potrzeb zmienia warunki gry.

 • js08836

  Oceniono 4 razy 2

  Mógłby uników uczyć się od Szpilki. Co unik, to w trąbę.

 • remo29

  Oceniono 4 razy 2

  Krzyżówka źdźbła i muchy, nawet jeśli trafisz, to się omsknie po krawędzi ;)

 • ligand17

  Oceniono 1 raz 1

  Jak to śpiewał Mc Hammer - "You can't touch this" :-)

 • pawtom53

  Oceniono 5 razy 1

  Na zawodowstwie ? Bez szans !!!

 • lorca_mallorca

  0

  Sie Roya Jonesa naoglądał.

 • niktalboktos

  0

  Myslę ze Demetrius Andrade trez ciekawie walczy. Popatrzcie na walkę z Sulęckim o mistrzostwo świata, bodajże sprzed kilku miesięcy chyba.... Jak na walke o zawodowy pas to facet ma nietuzinkową i tez taką nieco unikowa technike...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX