Sport.pl

Były mistrz świata w boksie oskarżony o napaść na tle seksualnym! "Włożył jej pięść"

Kobieta używająca ze względów bezpieczeństwa pseudonimu "Jane Doe" oskarża Oscara De La Hoyę, byłego mistrza świata w boksie, o napaść na tle seksualnym i domaga się odszkodowania. Sprawa trafiła już do sądu.

"Jane Doe" jest z zawodu pielęgniarką. Twierdzi, że poznała De La Hoyę w 2016 roku i wielokrotnie uprawiała z nim seks. Ich relacja trwała do listopada 2017 roku. Wtedy - według "Jane Doe" - "odurzony używkami De La Hoya był sfrustrowany tym, że jego propozycje eksperymentów seksualnych są odrzucane'', po czym 'przytrzymał "Jane Doe" i siłą włożył swoją pięść do jej pochwy''.

"Jane Doe" twierdzi również, że ''krzyczała z bólu i wściekłości, a De La Hoya po wszystkim śmiał się i oferował jej alkohol, którego odmówiła i opuściła jego dom''. Oskarżenie wysuwane przez "Jane Doe" zawiera również informacje o bolesnej opuchliźnie, która miała powstać w wyniku napaści. Poszkodowana musiała się poddać leczeniu.

Oscar de la Hoya miał problemy z alkoholem i narkotykami

De La Hoya na razie nie skomentował sprawy, ale prasa już przypomina wcześniejsze oskarżenia wobec byłego mistrza świata. David Gonzalez, jeden z pracowników promotora, oskarżył go o łamanie praw pracownika. 46-letni były bokser miał zmuszać Gonzaleza do pomocy odurzonemu używkami Oscarowi w organizowaniu nocnych zabaw. Przypomnijmy, że De La Hoya miał już w przeszłości problemy z alkoholem i kokainą, przyznawał się do wielokrotnego zdradzania żony. Pomocy szukał u specjalistów od uzależnień.

Oscar de la Hoya to były amerykański zawodowy bokser meksykańskiego pochodzenia, wielokrotny mistrz świata w sześciu kategoriach wagowych, złoty medalista igrzysk olimpijskich w Barcelonie. Obecnie promotor, szef grupy Golden Boy Promotions. Ma 46 lat.

Więcej o:
Komentarze (11)
Były mistrz świata w boksie oskarżony o napaść na tle seksualnym! "Włożył jej pięść"
Zaloguj się
 • robertw18

  Oceniono 7 razy 3

  Dlaczego czekała 2 lata, żeby mówić o rzekomej przemocy czy uszczerbku dla zdrowia? Wygląda na to, że uznawała sprawy wówczas za załatwione (może dostała jakiś podarunek, który wówczas uznawała za wystarczający), a teraz chce się przedstawić jako zasługującą na wielkie odszkodowania.

 • baxter21

  Oceniono 21 razy 1

  Czyli tzw fisting. Następna bidulka , która chodziła do niego na chatę z nadzieją wspólnego czytania książek, a tu takie rozczarowanie ! Czyżby znudziło się bycie pielęgniarką i liczy na poprawę statusu materialnego ??? Biedne te babki są

 • 1group

  Oceniono 1 raz -1

  Taki de la hooja a go nie używa tylko pięści? :))

 • poncjusz.pilat

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo, bardzo, bardzo wątpliwe oskarżenie. Wsadzenie pięści do pochwy nie jest napaścią tylko gwałtem. A za gwałt się idzie do więzienia a nie płaci odszkodowania. Oczywiście, poza więzieniem odszkodowanie również jest oczekiwane, ale więzienie najpierw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX