Sport.pl

Są wyniki sekcji zwłok Dawida Kosteckiego. Śledczy wydali oświadczenie

Dawid Kostecki w piątek popełnił samobójstwo w Areszcie Śledczym w Warszawie. Jak informuje portal tvp.info, śledczy wykluczają udział osób trzecich przy jego śmierci.

Dawid Kostecki nie żyje. W piątek popełnił samobójstwo w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Jak podaje Służba Więzienna, powiesił się na prześcieradle, leżąc na więziennej pryczy. Miał się przykryć kocem, dlatego współwięźniowie nie dostrzegli niczego niepokojącego. Według funkcjonariuszy 38-latek nie był objęty specjalnym dozorem i nic nie zapowiadało, że mógłby popełnić samobójstwo. Dyrektor generalny Służby Więziennej w Warszawie powołał teraz zespół, który ma wyjaśnić okoliczności śmierci.

Kownacki czeka na walkę o pas. "Ruiz Jr? Adam miałby szanse na wygraną z nim"

Wyniki sekcji zwłok Dawida Kosteckiego

Portal tvp.info donosi, że śledczy wykluczają wersję, że ktoś udusił Kosteckiego. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła już śledztwo w sprawie śmierci boksera. Odbyła się także sekcja jego zwłok. - Na miejscu zdarzenia pracował prokurator i biegli sądowi. W piątek odbyła się sekcja zwłok: nic nie wskazuje na to, by do jego śmierci ktokolwiek się przyczynił. Przyczyną zgonu było uduszenie - powiedział prokurator Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Więcej o:
Komentarze (233)
Są wyniki sekcji zwłok Dawida Kosteckiego. Śledczy wydali oświadczenie
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 238 razy 228

  tak jest - nikt nie pomógł zabić człowieka przez którego na światło dzienne wyszły zapędy pedofilskie ogrodnika z podkarpacia i to że jest nagrany na taśmach jak figluje z 14 letnią ukrainką .

  nic sie nie stało - ważne że jest 500 plus - władza może mordować kogo chce

 • paulogarnies

  Oceniono 162 razy 160

  Powiesił się leżąc pod kocem w celi wieloosobowej.. Nie.. Na pewno nie było to przy współudziale osób trzecich..

 • ks-t

  Oceniono 131 razy 123

  Seryjny samobójca w akcji. Tylko dlaczego, dziwnym trafem, pada na ważnych świadków przeciwko nadludziom z PIS?

 • lastm10

  Oceniono 110 razy 100

  Suweren wybaczył loty za miliony złotych, wybaczył seks z 14latkami, wybaczy i 'samobójstwo' Kosteckiego Marszałkowi

 • zd46

  Oceniono 101 razy 93

  A "osób rządzących"? Kto "wynajął ukraińskich zabójców", kto bywał w ich agencjach towarzyskich z nieletnimi? Tak, jak przy "wypadku z bronią w ręku" B.Blidy, nikt i nic ludzie Ziobry i Święczkowskiego nie wiedzieli, ale po akcji MUNDURY PRZEKAZANO DO PRALNI CHEMICZNEJ. W jakim celu? Sprania zła?

 • velobit

  Oceniono 95 razy 91

  Niech prokurator skutecznie to zademonstruje jak się udusić samemu na leżąco prześcieradłem... Taki sam przypadek jak seryjni samobójcy w sprawie Olewnika.

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 85 razy 83

  Zawsze w piątki medialne "samobójstwa" a sekcje po niedzieli ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX