Sport.pl

Rosyjski bokser walczy o życie. Przyjął na głowę setki ciosów. Trener błagał, by się poddał

Maksim Dadaszew, rosyjski bokser, walczy o życie w szpitalu po walce z Subrielem Matiasem. Rosjanin przyjął na głowę przeszło 300 ciosów, po czym jego trener rzucił ręcznik na ring, by ratować zdrowie swojego zawodnika.

Maksim Dadaszew rywalizował w ringu z Subrielem Matiasem. Zarówno Rosjanin jak i Portorykańczyk dotychczas nie przegrali żadnego pojedynku w swojej karierze. Od początku walki lepiej prezentował się ten bokser z Portoryko, którego przewaga rosła z każdą kolejną rundą.

Od 6. rundy trener Dadaszewa krzyczał do swojego zawodnika, aby ten się poddał, jednak nie przyniosło to żadnego skutku. Po zakończeniu 11. rundy ostatecznie poddał Dadaszewa, rzucając na ring biały ręcznik.

Dadaszew znajduje się w śpiącze

Rosjanin natychmiast trafił pod opiekę lekarzy, jednak w drodze do karetki dwukrotnie wymiotował. Po dotarciu do szpitala podjęto decyzję o operacji, ze względu na obrzęk mózgu. Dadaszew znajduje się w śpiączce i walczy o życie. - Wierzę, że wyjdzie z tego. Jest niesamowitym wojownikiem - powiedział po walce Matias, rywal Rosjanina.

Więcej o:
Komentarze (13)
Rosyjski bokser walczy o życie. Przyjął na głowę setki ciosów. Trener błagał, by się poddał
Zaloguj się
 • kor102

  Oceniono 13 razy 13

  Trener nie jest od tego żeby krzyczeć, a jest od tego aby dbać o zdrowie swojego zawodnika.
  Z narożnika dobrze widzi co robi zawodnik i na co go stać.

 • dupajasi0

  Oceniono 11 razy 11

  Nie to co nasz miszcz wszechczasów Artur co przyjął jednego szczała usypiającego a następnie jeszcze trzy na dobry sen. I już zabierał się do spania ale go wybudzili. Więc może teraz załapie się przynajmniej na taniec z gwiazdami? ;-0

 • championshipmanager0102

  Oceniono 11 razy 11

  W ferworze walki zawodnikowi adrenalina, emocje oraz niechęć wizerunkowa przed publicznym poddaniem się może pozbawić rozsądku, ale trener zawodnika powinien zachować zdrowy rozsądek i go poddać w tej walce znacznie wcześniej.

 • antykat1974

  Oceniono 22 razy 8

  "Sport" dla wykolejeńców. Jak ktoś normalny może fascynować się mordobiciem?

 • elvisek101

  Oceniono 9 razy 7

  A muszą się prać po głowie, może lepiej po jajach, do czasu aż worki pękną.

 • bol123

  Oceniono 2 razy 2

  Na co czekal trener??

 • boliver

  Oceniono 1 raz 1

  Boks to zdrowie,,

 • niktalboktos

  Oceniono 2 razy 0

  Może wojownik, a może bezmyślny szaleniec, zależy z jakiej perspektywy na to patrzeć. Szpilka lepiej to wykombinowal, przyjął 2-3 silne ciosy i od razu zasnął żeby nie narażać się na więcej. Moim zdaniem branża filmowa już czeka na Szoilkę, wygląd odpowiedni oraz efektowne padanie na deski to jego niezaprzeczalne zalety. W realnym boskie właśnie zakończył działalność.

 • spyderman2

  Oceniono 4 razy 0

  sÓwereny też będą głosować na pis aż pisowskie kacyki wszystko rozkradną i putin pisiej wolsce zgasi światło

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX