Sport.pl

Marcin Najman poznał kolejnego rywala. Bijatyka na gołe pięści

Marcin Najman przekazał swoim fanom, że zna już kolejnego rywala. Celebryta zapowiada, że w najbliższej walce nie będzie używać rękawic! - Na początku historii boksu walczono przecież na gole pieści - pisze Najman na swoim Facebooku. Nazwisko będzie ogłoszone po dopięciu wszelkich formalności.

- Wszystko wskazuje na to, że rywala wczoraj poznałem, jak również formułę najbliższej walki (to ma być czysta esencja sportów walki). Rękawice? Uważam, że nie będą potrzebne. Na początku historii boksu walczono przecież na gole pieści. Dopóki jednak nie będzie to sformalizowane, muszę zachować to wszystko dla siebie. Pozdrowienia dla Was - napisał Marcin Najman na swoim Facebooku.

Najman przegrał z Trybsonem, ale nie zamierza rezygnować

Przypomnijmy: kilka tygodni temu Najman przegrał z Trybsonem na gali FFF już po zaledwie 41 sekundach walki. To była kolejna zawstydzająca porażka Najmana, ale jeśli ktoś śledzi losy pięściarza z Częstochowy, to przecież nie jest zdziwiony. Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno. 

I choć El Testosteron zapowiedział już, że zakończył karierę, to kolejny raz zmienił zdanie i oświadczył, że chętnie skusi się na rewanż z Trybsonem. Tym razem na zasadach bokserskich. Czy to Trybson będzie kolejnym rywalem Najmana? Przekonamy się wkrótce. W Internecie pojawia się jednak dużo plotek o tym, że Marcin Najman może walczyć w rewanżowym pojedynku z Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką. 

Więcej o:
Komentarze (31)
Marcin Najman poznał kolejnego rywala. Bijatyka na gołe pięści
Zaloguj się
 • colonel_kurtz

  Oceniono 26 razy 20

  Z przecieków wiem, że będzie miał trudnego przeciwnika, tj. będzie to Majka Jeżowska. Jan Pietrzak odmówił, bo będzie brał udział w kampanii PIS i nie wyrobi się ale zmierzy się z Najmanem po wyborach...

 • mat16091

  Oceniono 17 razy 17

  Musi w takim razie uważać, odklepujac bez rękawic może sobie uszkodzić rękę.

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 6 razy 6

  ***Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno

  Daleko nie sięgając - Kubica?

 • radek_sziwa

  Oceniono 6 razy 6

  Uwielbiam tego naszego Marcinka. To taki nowoczesny klaun tylko bez czerwonego nosa i bez śmiesznej peruki. Chodzi, potyka się o własne nogi, wywala na skórce od banana lub plamie potu, opowiada śmieszne żarty......Jak tu go nie lubić? Mam nadzieję, że będzie "walczył" do osiągnięcia wieku emerytalnego.

 • kzet69

  Oceniono 8 razy 6

  Najman przygłupie, na gołe pięści to walczono w portowych knajpach, boks zawsze uprawiano w rękawicach, nawet w starożytnej Grecji

 • marcin.rudzinski

  Oceniono 5 razy 5

  Z siostrami Godlewskimi będzie się tłukł. Bez rękawic.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 3 razy 3

  'Niestety 'koszmar' najmanek to klaun i się nadaje tylko do cyrku!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX