Sport.pl

Mateusz Borek nie wytrzymał po walce Izu Ugonoha. "To jest sku*******em"

- Nie neguję, że Izu był słaby, brakło charakteru, formy, odwagi. Wszystkiego. Ale pisanie, że obstawił swoją porażkę jest sku*******em - napisał Mateusz Borek na Twitterze. Tak dziennikarz Polsatu zareagował na wpisy kibiców, którzy sugerowali, że Ugonoh obstawił swoją porażkę u bukmachera.

Izu Ugonoh przegrał w sobotę z Łukaszem Różańskim. W internecie pojawiło się nagranie, jak pięściarz uchyla się w komiczny sposób od ciosów rywala, jeszcze przed jego wyprowadzeniem. W internecie szybko pojawiły się komentarze sugerujące słabą psychikę boksera, który boi się zostać uderzonym przez rywala. Część z kibiców sugerowała również, że Ugonoh obstawił u bukmachera swoją porażkę. - Jeden wniosek. Piszę poważnie. Nie neguję, że Izu był słaby, brakło charakteru, formy, odwagi, speedu. Wszystkiego. Ale pisanie, że obstawił swoją porażkę jest sku*******em. Dobranoc. Nie jest moim friendem, ale jest sportowcem - napisał Mateusz Borek na Twitterze.

Izu Ugonoh zakończy karierę?

Po walce w ostrych słowach o Ugonohu wypowiedział się jego promotor, Dariusz Michalczewski. - Myślę, że on powinien zakończyć karierę, bo nie ma głowy do boksu. W tym sporcie to najważniejsze. Nie trzeba mieć dużych mięśni, być wysokim i pięknie poruszać się w ringu. W tej wadze każdy potrafi uderzyć. Żeby wygrywać trzeba umieć przyjmować ciosy. On najprawdopodobniej tego nie potrafi - powiedział.

Więcej o:
Komentarze (23)
Mateusz Borek nie wytrzymał po walce Izu Ugonoha. "To jest sku*******em"
Zaloguj się
 • alfred.ziemniak

  Oceniono 25 razy 15

  Wszystko wiedzący Borek, a skąd ty to wiesz chłopaku?? Nie takie akcje w świecie sportu się dzieją.

 • wierze_w_ateizm

  Oceniono 14 razy 10

  czekamy na walkę Borka z Gołotą

  obstawiamy, który pierwszy ucieknie z ringu

  :)))

 • ka-miller85

  Oceniono 17 razy 9

  W komiczny sposób uchylał się przed cisem? To jakiś ku... żart?! Bokserzy się uchylają przed ciosami na różne sposoby i żaden który jest skuteczny nie jest komiczny!

 • olal.bana.gw

  Oceniono 14 razy 6

  Czy Mati Borek nie jest czasem jednym z wlascicieli bukowskiego geszeftu? To by tlumaczylo jego "wzburzenie" podejrzeniem o uczciwy szwindel.

 • jego_eminencja

  Oceniono 6 razy 4

  a moze jest wanker boyem?

 • louis_von_cypher

  Oceniono 9 razy 3

  bobek już stał się nieomylnym, nieomylny Bobek.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 9 razy 3

  bobek jesteś już śmieszny, taki śmieszny Bobek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX