Sport.pl

Kompromitujące zachowanie Izu Ugonoha! Jego rywal i Mateusz Borek zdumieni [WIDEO]

Izu Ugonoh przegrał w sobotę z Łukaszem Różańskim. W internecie pojawiło się nagranie, jak pięściarz uchyla się w komiczny sposób od ciosów rywala, jeszcze przed jego wyprowadzeniem.

Izu Ugonoh (18-2, 15 KO) niespodziewanie przegrał w sobotę z Łukaszem Różańskim (11-0, 10 KO) na gali Knockout Boxing Night 7. 33-letni pięściarz został znokautowany w 4. rundzie. Dla Ugonoha walka z Różańskim miała być tylko wstępem do kolejnych, większych walk w karierze. Zdaniem ekspertów, sobotnia porażka oznacza, że takich 33-latek mieć już nie będzie.

W internecie pojawiło się nagranie z walki, na którym widać jak Izu Ugonoh uchyla się przed ciosem Łukasza Różańskiego, jeszcze zanim został on wyprowadzony. Sam Różański wydawał się bardzo zaskoczony zachowaniem swojego rywala. Szybko pojawiły się komentarze sugerujące słabą psychikę boksera, który boi się zostać uderzonym przez rywala. 

Zdumiony zachowaniem Różańskiego był również Mateusz Borek, zamieszczając wymowny wpis na Twitterze.

Michalczewski: Izu Ugonoh powinien skończyć karierę

Po walce w ostrych słowach o Ugonohu wypowiedział się jego promotor, Dariusz Michalczewski. - Myślę, że on powinien zakończyć karierę, bo nie ma głowy do boksu. W tym sporcie to najważniejsze. Nie trzeba mieć dużych mięśni, być wysokim i pięknie poruszać się w ringu. W tej wadze każdy potrafi uderzyć. Żeby wygrywać trzeba umieć przyjmować ciosy. On najprawdopodobniej tego nie potrafi - powiedział.

Więcej o:
Komentarze (20)
Kompromitujące zachowanie Izu Ugonoha! Jego rywal i Mateusz Borek zdumieni [WIDEO]
Zaloguj się
 • brust2

  Oceniono 22 razy 18

  Czy tylko ja mam wrażenie, że coś z tą walką było nie tak? Różański - jak mawiał klasyk: "ciosy to chyba niósł z Pruszkowa", te zamachowe były tak widoczne przed ich zadaniem, że przed unikiem można by się jeszcze piwa napić. Ktoś sprawdził może, czy nie padły jakieś duże wygrane u buka?? To śmierdzi na kilometr

 • stary-ciula

  Oceniono 17 razy 13

  Pytanie: czy jes jakaź dyzcyplina szportó na kturej mister ekszpert bórek się nie zna?

 • joebrzask

  Oceniono 17 razy 9

  ... Andrade też zrobił kilka uników nim Sulęcki cios wyprowadził, to nie strach tylko dowód, że przeciwnik jest wolny jak kisiel. I co to za teoria by ciosy twarzą blokować... Izu był słaby i bez chęci do walki to fakt, ale to nie zmienia faktu, że powinien wygrać przez dyskwalifikacje, bo dostał cios już 2 sekundy po tym jak klęczał na ringu macie... a teraz to tylko odwracanie uwagi, że poszedł większy przekręt niż w Rydze na Głowackim.

 • 1janeczek2

  Oceniono 8 razy 8

  Pal licho Ugonoha, wiadomością dnia jest zdziwienie dziennikarza. Jesteśmy na dnie i w sporcie i w dziennikarstwie

 • hess

  Oceniono 8 razy 6

  Kto to jest ta BOREK?

 • ka-miller85

  Oceniono 2 razy 2

  Czy Wam od tego pisania o KSW już się w głowach do reszty popie...ło? Bokserzy robią cały czas uniki. Nie tylko jak przeciwnik zadaje ciosy, ale też jak je markuje. W tej akcji wszystko było prawidłowo!

 • piotr33k2

  Oceniono 2 razy 2

  ten Różański to typowy fizol z przeciętną techniką ale silnym przełamującym ciosem .taki polski mike tyson ,ale wygrał zasłużenie ,wielkiej kariery mu jednak nie wróże ,trafi na przecietnego boksera z trzydziestki i legnie w gruzach jak choicby taki Szpilka ,Szpilka który jest od niego o klase lepszy .Co do Izu to miał talent, miał warunk,i ale nigdy nie miał serca do boksu i ducha do walki . tacy ludzie nie nadaja sie do boksu ,racje ma Tygrys powinien zakonczyć kariere bo tylko wstyd przynosi jako bokser .on normalnie w tej walce stchórzył i się poddał prawie bez walki .

 • hancock222

  Oceniono 6 razy 2

  Iza Ogon do tanca z gwizdami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX