Sport.pl

Dariusz Michalczewski: Izu Ugonoh powinien skończyć karierę

- Myślę, że on powinien zakończyć karierę, bo nie ma głowy do boksu. W tym sporcie to najważniejsze - o Izu Ugonohu wypowiedział się jego promotor, Dariusz Michalczewski.

Izu Ugonoh (18-2, 15 KO) niespodziewanie przegrał w sobotę z Łukaszem Różańskim (11-0, 10 KO) na gali Knockout Boxing Night 7. 33-letni pięściarz został znokautowany w 4. rundzie. Dla Ugonoha walka z Różańskim miała być tylko wstępem do kolejnych, większych walk w karierze. Zdaniem ekspertów, sobotnia porażka oznacza, że takich 33-latek mieć już nie będzie.

Michalczewski: Ugonoh powinien skończyć karierę

Po walce w ostrych słowach o Ugonohu wypowiedział się jego promotor, Dariusz Michalczewski. - Myślę, że on powinien zakończyć karierę, bo nie ma głowy do boksu. W tym sporcie to najważniejsze. Nie trzeba mieć dużych mięśni, być wysokim i pięknie poruszać się w ringu. W tej wadze każdy potrafi uderzyć. Żeby wygrywać trzeba umieć przyjmować ciosy. On najprawdopodobniej tego nie potrafi - powiedział.

- Izu nie chciał słuchać moich rad. Od początku mówiłem, że jeśli Izu ma wygrywać, to musi się mnie słuchać. Jeśli ja nie jestem dla niego autorytetem to kto? - pytał Michalczewski, były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej.

Więcej o:
Komentarze (19)
Dariusz Michalczewski: Izu Ugonoh powinien skończyć karierę
Zaloguj się
 • veronicahighlander

  Oceniono 26 razy 18

  Michalczewski powinien dać sobie spokój z promotorką i wrócić do koksowania bo nie ma do tego głowy (i nie tylko do tego) . Darku powinieneś skończyć z zajęciem promotora. Dla ludzi nie w temacie, to ewenement na skalę światową, wielki brak klasy i zwyczajny brak profesjonalizmu że promotor bokserski nie wspiera swojego zawodnika a wręcz go obraża. Nikt poza samym bokserem nie może mu kończyć kariery. Michalczewski to burak

 • jego_eminencja

  Oceniono 9 razy 7

  Michalczewski daj sobie spokój z propotorka, nie nadajesz sie, bez dobrego trenera , bez dobrych sparingpartnerów ,, mówiles ze w 2019 Ugonoh zawalczy z Joshua o pas, szykowales go na mistrza swiata, a teraz mówisz ze nie ma glowy do walki? hehe

 • fields1

  Oceniono 22 razy 6

  "Od początku mówiłem, że jeśli Izu ma wygrywać, to musi się mnie słuchać. Jeśli ja nie jestem dla niego autorytetem to kto?" - skromny gość ten Michalczewski. ;)

 • mjs05

  Oceniono 5 razy 5

  Każde sportowcowi zdarza się upadać. Najważniejsze, że Izu może liczyć na bezwarunkowe wsparcie swojego promotora.

 • qznia

  Oceniono 19 razy 5

  Bił kobiety - dziś autorytet.
  nieźle.
  Takie teksty tylko w GW.
  K###a ktoś taki nie powinien mieć wstępu na Wasze łamy - walczycie z przemocą domową - Michalczewski, walczycie ze stręczcielstwem - Fibak, walczycie z przemocą ekonomiczną wobec kobiet - Kaziu Marcinkiewicz.
  K%%%a co się z Wami dzieje - dla celów politycznych wykorzystacie każdego i wszystko????

 • laborantkolaborant

  Oceniono 21 razy 5

  Oooo, pijak, damski bokser wraca na pozycję czerskiego aŁtorytetu. Wow!

 • scierplaminoga

  Oceniono 11 razy 3

  mówił wyraźnie, trenuj na żonie, a ten się nie słuchał i tak skończył

 • c.t.k

  0

  Tuż przed pojedynkiem, w studiu telewizyjnym, mówił, ze wygra Izu w 5 rundzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX