Tyson Fury potwierdza! Będzie wielki rewanż. "Ciężko go znokautuję"

Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) mając krótką przerwę przed kolejnym obozem przygotowawczym zrobił tour po Wielkiej Brytanii, podczas którego spotyka się z ludźmi z depresją i opowiada o swojej walce z tą chorobą. A przy okazji opowiedział również o dwóch najbliższych walkach w ringu.

Tyson Fury potwierdził, że kolejny pojedynek stoczy 5 października w Nowym Jorku. I według tej relacji jego rywalem może być Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), czemu zaprzeczał wcześniej współpromotor Bob Arum. Ale co najważniejsze, Anglik poinformował, że 22 lutego wyjdzie do rewanżu z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). W stawce znów będzie tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. W grudniu ubiegłego roku sędziowie orzekli remis w ich pierwszej potyczce.

Tyson Fury zapowiada ciężki nokaut

- Rewanż jest już zaklepany na 22 lutego. Za pierwszym razem wracałem po trzyletniej przerwie i problemach z alkoholem. Tym razem ciężko go znokautuję - odgraża się Fury. Tyson trzy tygodnie temu łatwo ograł Toma Schwarza (24-1, 16 KO), stopując go już w drugiej rundzie. Więcej o boksie przeczytacie w portalu bokser.org.