Sport.pl

Nikołaj Wałujew odniósł się do informacji, że jest śmiertelnie chory. "Powariowaliście"

Nikołaj Wałujew dementuje plotki, według których miał walczyć o życie. Jak sam przyznał, cierpiał na nowotwór, jednak miał on charakter łagodny, a jego życiu nic obecnie nie zagraża.

Nikołaj Wałujew postanowił uspokoić kibiców po tym, jak pojawiły się informacje mówiące, że walczy o życie po operacjach guzów przysadki mózgowej. Pięściarz przeszedł zabiegi kilka lat temu. Jak się okazało, były mistrz świata wagi ciężkiej miał nowotwór, jednak nie był on złośliwy, a samemu bokserowi obecnie nic nie zagraża.

- Dzieciaki, zupełnie powariowaliście. Słyszycie, że dzwonią, ale nie wiecie, w którym kościele. A głos się rozchodzi. W telewizji powiedziałem przecież wyraźnie. Świat stanął na głowie! Wierzymy we wszystko, co pojawi się w internecie bardziej niż człowiekowi - taką wiadomość przekazał Wałujew. Ze względu na swoje wymiary (213 cm wzrostu i blisko 150kg wagi) jest jednym z najbardziej charakterystycznych pięściarzy zawodowych początku XXI wieku.

Plotki dotyczące jego stanu zdrowia powstały po występie w programie telewizyjnym "On i ona", w którym Rosjanin przyznał się, że przeszedł operacje usunięcia guza z głowy i do dziś poddaje się terapii. Kolejne serwisy internetowe zaczęły publikować informację, że Wałujew choruje na raka. Bokser dementuje jednak te spekulacje. - Nie smućcie się, wszystko jest w porządku. Nie wierzcie głuchemu telefonowi - napisał w poście udostępnionym na Instagramie.

Więcej o:
Komentarze (5)
Nikołaj Wałujew odniósł się do informacji, że jest śmiertelnie chory. "Powariowaliście"
Zaloguj się
 • leoleo

  Oceniono 5 razy 5

  no, mój syberyjski misiek zdrowy, cieszę się

 • j-ugo

  Oceniono 2 razy 2

  Nikołaj w Polsce nie piszą takich głupot.

 • vomitorium1

  Oceniono 1 raz 1

  " ... jest jednym z najbardziej charakterystycznych pięściarzy zawodowych początku XXI wieku."
  a teraz
  najbardziej charakterystycznym z parlamentarzystów rosyjskiej dumy
  (z listy partii "Jedna Rosja")
  (i zajmuje się
  tropieniem bigfoota
  (na youtube
  " Bigfoot on a Camera Phone | National Geographic ")

 • maszaikasza

  0

  Jak się kogoś cytuje, to warto używać cudzysłowu.

 • polsilver100

  Oceniono 1 raz -1

  Fake news

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX