Sport.pl

Odważna zapowiedź Tysona Fury'ego. Wilder ma się czego obawiać

- Do niedawna były trzy konie w wadze ciężkiej. Jeden przegrał, zostały więc dwa, ja i Wilder. Ale ja już raz go pokonałem i zrobię znowu, ilekroć dojdzie do naszej walki - mówi Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) o szykowanym na przyszły rok rewanżu z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

W pierwszy dzień grudnia zeszłego roku Tyson Fury dwukrotnie powstał z desek i zremisował z panującym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC. Wracał jednak po długiej przerwie i sporych problemach natury osobistej, dlatego zapewnia, że w drugiej walce sprawi Wilderowi jeszcze więcej kłopotów. Póki co obaj na przełomie września i października mają stoczyć odrębne potyczki, by wyjść do rewanżu w pierwszym kwartale przyszłego roku.

- Pokonam Wildera znowu, a potem jeszcze raz i jeszcze raz... Tym razem nie będę już przygotowany na pięćdziesiąt procent. Będę zdrowy, wytrenowany, aktywny i w szczycie formy. Oczywiście w wadze ciężkiej, z tak mocno bijącym rywalem jak Wilder, wszystko może się teoretycznie zdarzyć, lecz z moim stylem jestem kryptonitem dla każdego. Jeśli ktoś mnie nie znokautuje, to nie ma szans ze mną wygrać - dodał "Król Cyganów".

Więcej o:
Komentarze (3)
Odważna zapowiedź Tysona Fury'ego. Wilder ma się czego obawiać
Zaloguj się
  • adriano.ciawo

    Oceniono 1 raz 1

    ten expert na górze nie ma pojęcia o boxie! To że ktoś liczony jest to nie znaczy że przegrał a każdy oglądając te walke to 8 pewnych rund wygral Fury tylko że został oszukany przegrał te walke ale na każdym rankingu Fury jest na 1 miejscu a wilder na drugim to znaczy ze cały swiat nieda sie oszukac bo każdy widzial na swoje oczy kto wygral mimo nokautow a Joshua dostal jedna bombe po ktorej sie nie mógł Do budzić od malego grubaska. I chcialbym przypomniec expertowi ze ta swinia o ktorej mówisz oddala cała wygrana z tej walki 7 milionow dolarów na bezdomnych i powiedz expercie ktory zawodnik tak zrobil i kto tu jest swinia pajacu!!!

  • info0

    Oceniono 2 razy 0

    Ale ta świnia nikogo nie pokonała. W boksie liczy się kto padnie na deski a nie widowisko teatralne. To Ty byłeś łamago liczony 2 razy a nie Wilder z tego co pamiętam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX