Sport.pl

Łukasz "Juras" Jurkowski złożył propozycję Briedisowi po walce z Głowackim

Łukasz "Juras" Jurkowski skomentował za pośrednictwem swojego konta na Facebooku skandaliczny przebieg walki Krzysztofa Głowackiego z Mairisem Briedisem. - To co się stało jest zwykłem ku****wem ze strony rywala, sędziego i promotorów - napisał i złożył Briedisowi propozycję.

Do pierwszej skandalicznej sytuacji doszło w drugiej rundzie. Krzysztof Głowacki trafił swojego rywala w tył głowy, na co Łotysz odpowiedział uderzeniem łokciem w szczękę. Otrzymał za to ostrzeżenie od sędziego. Chwilę później polski bokser był liczony, po jednym z uderzeń Briedisa. Kilkadziesiąt sekund później Głowacki był liczony po raz drugi, gdy Łotysz uderzył Polaka już po gongu kończącym rundę. Kilkanaście sekund po rozpoczęciu 3. rundy walka została przerwana, gdy polski bokser znalazł się na deskach.

Przebieg skandalicznej walki skomentował także Łukasz "Juras" Jurkowski. - Nadrobiłem wczorajszy skandal w walce Krzysztof Głowacki … To co się stało jest zwykłym ku*****wem ze strony rywala, sędziego i promotorów. Właśnie takie akcje zabijają boks! Hajs hajs hajs. Trzymaj się Krzysiek i rób swoje. Byłeś i jesteś jednym z największych kozaków w branży. Hej, Mairis Briedis. Jeśli chcesz walczyć na łokcie, mogę Ci pokazać, jak to działa w parterze - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Wiemy, co sędzia mówił do Głowackiego po skandalicznym ciosie łokciem

- No dalej. Wstawaj! - mówił do znokautowanego łokciem Krzysztofa Głowackiego sędzia. - Gdzie my jesteśmy? - krzyczeli angielscy komentatorzy. - Dla mnie to jest dyskwalifikacja - mówi Sport.pl Albert Sosnowski, ale optymistą nie jest. - Boję się, że wszystko zostanie zamiecione pod dywan - dodaje.

Więcej o:
Komentarze (3)
Łukasz "Juras" Jurkowski złożył propozycję Briedisowi po walce z Głowackim
Zaloguj się
 • frankyy

  0

  Sauerland promotor Briedisa był też promotorem Hucka, któremu Głowacki odebrał mistrzostwo świata. Sauerland zawsze gra nieuczciwie i wykorzystał okazję żeby się zemścić na Główce.

 • cxubmsqq1

  Oceniono 11 razy -9

  Coz to za postac, ten juras? Z tekstu wynika tylko, iz z jezykiem tak polskim jak angielskim ma spore klopoty, nic wiecej....

  Niech zgadne - reprezentuje sport, gdzie glowy nie trzeba, gdzie glowe sie obija, mam racje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX