Sport.pl

Podpalono cztery auta polskiego zawodowego boksera. Próbowano wymusić na nim haracz

W nocy z piątku na sobotę, w Radomiu doszło do podpaleń 7 samochodów osobowych. Jak poinformował na Twitterze Andrzej Kostyra, cztery z tych aut, miały należeć do Michała Cieślaka, boksera wagi juniorciężkiej, oraz jego rodziny.

W nocy z piątku na sobotę, radomska straż pożarna musiała interweniować w siedmiu przypadkach podpaleń samochodów osobowych. Jak poinformował na Twitterze Andrzej Kostyra, cztery z tych aut miały należeć do Michała Cieślaka, zawodowego boksera wagi juniorciężkiej, oraz jego rodziny i dziewczyny. Prawdopodobnie była to próba wymuszenia haraczu.

Polski bokser przygotowuje się do kolejnej walki. 31 maja zmierzy się z doświadczonym Olanrewaju Durodolą, który mierzył się z najlepszymi zawodnikami kategorii junior ciężkiej. W ostatnim czasie kariera Cieślaka nabiera tempa. 1 marca zwyciężył w pojedynku z Yourim Kalengą. Jeśli utrzyma to tempo rozwoju, w najbliższym czasie będzie mógł walczyć o najważniejsze laury w wadze junior ciężkiej.

Więcej o:
Komentarze (18)
Podpalono cztery auta zawodowego boksera. Próbowano wymusić na nim haracz
Zaloguj się
 • antirussia81

  Oceniono 24 razy 20

  Co za czasy... Kiedyś to bokserzy "po godzinach" zbierali haracze, a dzisiaj mają je płacić ;) A tak poważnie, to ptaszki ćwierkają, że nie chodzi o żaden haracz, tylko o kiepski dobór znajomych i partnerów w interesach...

 • js08836

  Oceniono 27 razy 15

  Brudziński natychmiast by się zainteresował temat, ale niestety nie może ochłonąć po potężnej " aferze " z tęczą . Współczuję bokserowi i rodzinie.

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 22 razy 10

  Kiedyś mówiło się że Radom to miasto "sportowców". Wszyscy w dresach ... Teraz to miasto SUWERENA.

 • polak66maly

  Oceniono 8 razy 8

  okazja do potrenowania.

 • ollycrock

  Oceniono 12 razy 6

  Co robi policja? Bandyci juz namierzeni i w pierdlu? Czy moze jednak to sa nietykalni "koledzy", swiadkowie koronni i inni cwaniacy tzw wykleci i wstajacy z kolan?

 • shtalman

  Oceniono 9 razy 5

  Radom, miasto Chytrej Baby

 • wycietytoja

  Oceniono 5 razy 1

  To podobnie jak z panstwem polskim i eskimosamu.

 • qudaq

  0

  Oczywiście nikt nie widział i nie słyszał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX