Sport.pl

Boks. 60 milionów funtów dla Władimira Kliczki! Stawka podbita

Konkurencyjne stacje telewizyjne podbijają stawkę, a że konkurencja jest dobra dla wszystkich, to i pieniądze oferowane zawodnikom rosną. Platforma streamingowa DAZN ponowiła propozycję Władimirowi Kliczce (64-5, 53 KO) na powrót ze sportowej emerytury, dając jeszcze więcej niż jeszcze do niedawna deklarowano.

Przedstawiciele DAZN kusili Ukraińca powrotem do boksu kontraktem na trzy walki. "Dr Stalowy Młot" miałby dostać za nie 40 milionów dolarów plus wpływy z praw telewizyjnych z dwóch startów. Władimir Kliczko nie przekonał się do końca do tego pomysłu, w międzyczasie swoją propozycję przedstawili ludzie z Showtime, więc DAZN zaproponowało weteranowi kontrofertę, dużo lepszą niż wcześniej.

Władimir Kliczko ma ofertę: 60 mln za trzy walki

DAZN proponuje obecnie Kliczce aż 60 milionów funtów za trzy starty! W myśl umowy miałoby dojść do jego rewanżu z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO), aktualnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO. Kiedyś zresztą wszystkie te pasy należały właśnie do Kliczki. Czy teraz uda się ściągnąć Ukraińca z emerytury? Czas przecież płynie nieubłaganie, a Władimir za cztery dni skończy już czterdzieści trzy lata. Kliczko dwukrotnie był mistrzem świata wszechwag. Jego drugie panowanie trwało przez dekadę.

Więcej o:
Komentarze (3)
Boks. 60 milionów funtów dla Władimira Kliczki! Stawka podbita
Zaloguj się
 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 1 raz 1

  A do borka i gurola już dzwonili?

 • antirussia81

  0

  Wołodymir regularnie ćwiczy, sparuje raz, czasem dwa razy w tygodniu, więc kto wie? Za taką kasę może się skusić.

 • boliver

  Oceniono 2 razy 0

  Malo dostal po pysku,,

  Wracaj,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX