Sport.pl

Oficjalnie: Pogromca Tomasza Adamka dostał walkę o mistrzostwo świata!

To żadna niespodzianka, poza tym, że Anthony Joshua(22-0, 21 KO) osobiście potwierdził walkę z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Pojedynek odbędzie się 1 czerwca w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku.

- Wembley jest bliskie mojemu sercu, ale będę bronił swoich pasów przeciwko Millerowi w Nowym Jorku. To będzie ekscytująca walka. Spotkam się niepokonanym zawodnikiem i choć celem pozostaje pełna unifikacja, koncentruję się w tej chwili wyłącznie na najbliższym rywalu. Nie mogłem przecież dłużej czekać, walka to coś, co kocham najbardziej. Będę w bardzo dobrej formie i gotowy na ten pojedynek - zapowiada AJ.

- On popełnia spory błąd wybierając się na mój teren. Zabiorę mu te pasy, Joshua opuści Nowy Jork z pustymi rękami - odgraża się pogromca Tomka Adamka i Mariusza Wacha.

W październiku ubiegłego roku Miller znokautował Tomasza Adamka, a już miesiąc później jego ofiarą był Bogdan Dinu. Miller waży niemal 150 kg, a i tak imponuje szybkością oraz kondycją. Prywatnie jest przyjacielem Adama Kownackiego, z którym często sparuje.

Więcej o:
Komentarze (4)
Oficjalnie: Pogromca Tomasza Adamka dostał walkę o mistrzostwo świata!
Zaloguj się
  • lubiejakgram

    Oceniono 4 razy 2

    Panie Joshua , w tej chwili są tylko dwaj pięściarze, z którymi powinien Pan skrzyżować rękawice. Jacy, każdy kibic wie. Nie wie natomiast czemu nie dojdzie do tych walk.

  • antirussia81

    Oceniono 3 razy 1

    Miller to sympatyczny gość, ale Anthony raczej się z nim nie namęczy. Swoją drogą ciekawe, jak sprzeda się ta walka - Eddie zawsze się chwalił, jak to jego pupil zapełnia hale i stadiony, ale to było w Anglii, a teraz ma walczyć w Stanach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX