Boks. Witalij Kliczko trafił do szpitala

EFREM LUKATSKY/AP

Przez sport do pięknych kobiet i kalectwa... Emerytowany od ponad sześciu lat Witalij Kliczko (45-2, 41 KO) zarobił wielkie pieniądze, ma piękną żonę i dzieci, niestety dla siebie nawet gdy już nie trenuje, cały czas prześladują go stare urazy.

Witalij Kliczko podczas kariery miał problemy z plecami oraz kolanami. Raz musiał nawet zawiesić rękawice na kołku na ponad trzy lata (2005-08). Teraz wybrał się na krótki urlop na narty w austriackie góry, ale odezwała się stara kontuzja pleców i... trafił do szpitala.

Kliczko nie potrzebuje operacji

Na szczęście dla dawnego championa operacja nie będzie potrzebna. Mera Kijowa czeka natomiast długa rehabilitacja. Kliczko, trzykrotny mistrz świata królewskiej kategorii, poniósł dwie porażki w karierze - z Chrisem Byrdem oraz Lennoxem Lewisem. Co ciekawe obie na skutek kontuzji. Więcej o boksie na bokser.org

Oglądałeś dobranocki? To bez problemu wskażesz nieprawdziwe zdania
1/17Żwirek i Muchomorek to główni bohaterowie "Kasztaniaków".
Zobacz także
  • Władimir Kliczko przed walką z Anthonym Joshuą. Władimir Kliczko wróci na ring?!
  • Do 11. rundy na punkty było blisko remisu. Dwóch sędziów dawało zwycięstwo Joshui (96-93 i 95-93), trzeci - Kliczce (95-93). Boks. "Kliczko chce wrócić. Uważa, że pokona każdego"
  • Walka Joshua - Kliczko. Boks. Władimir Kliczko zakończył karierę!

Najnowsze informacje