Sport.pl
Komentarze (166)
Lekarze apelują, by walki bokserskie zostały zakazane. To efekt nokautu Adonisa Stevensona
Zaloguj się
 • tacx

  Oceniono 142 razy 100

  KSW - ulubiony sport bieda-POlaków. Co weekend wytatuowani kolesie z kryminalną nierzadko przeszłoscią naparzają się po głowach w klatkach. naród to uwielbia. Mnie brzydzi i wiele mówi o tym co sie dzieje w głowach tego narodu. Brutalizacja, chamstwo życia publicznego, zanik jakichkolwiek głębszych wartości skonsumowanych przez patologiczną pogon za kasą i używaniem życia... To są wartosci które obecnie sparszywiły Polskę i Polaków. I wodać to po tym co dominuje w polskich stacjach TV, coprezentują sobą wybrańcy narodu na wiejskiej, jak fuunkcjonuje Prezydent łamiacy Konstytucję, jak funkcjonuja pozostałe organy panstwa... One sa dokładnie tak jak działa to społeczeństwo drobnych kombinatorów, chamów i pospolitych złodziejaszków.

 • kac

  Oceniono 37 razy 27

  Ten "sport" już dawno powinien być zakazany.

 • kemor234

  Oceniono 32 razy 24

  W tej konkretnie walce, to sędzia ewidentnie zawalił sprawę. Stevenson otrzymał kilka ciężkich ciosów, gdy praktycznie zamroczony stał, a właściwie zwisał na linach z zamkniętymi oczami. Przeciwnik swymi ciosami nie pozwalał mu upaść.
  Ktoś powie, że w boksie zawodowym nie liczy się na stojąco. OK. Ale sędzia powinien zakończyć walkę, a nie czekać na upadek i liczenie. No chyba, że ślepy jest. On.

 • pis_cie_kocha

  Oceniono 29 razy 15

  1. Lekarz po to jest lekarzem, żeby dbać o zdrowie ludzi. Nawoływanie do zakazania boksu jest w pewnym sensie jego służbowym obowiązkiem.
  2. Boks i tak nie zostanie zakazany.

 • pull_up

  Oceniono 52 razy 14

  To prawda. Jest szkodliwy dla zdrowia. Ale szkodliwy jest też alkohol i nikotyna. Umierają od tego na świecie miliony, od boksu jednostki. Te tematy przerabiali już Amerykanie w czasie prohibicji. Boks zszedłby do podziemia i jeszcze bardziej się pewnie zbrutalizował. Ludzie giną codziennie od uprawiania ryzykownych sportów lub niezdrowych zachowań i na to jesteśmy skazani.

 • camel_3d

  Oceniono 14 razy 10

  Dla mnie box to nie sport. Zachwycac sie, jak dwoch facetow nawala sie za pieniadze po pyskach.. niesamoooowiiiteee.... I do tego bezkarnie. Jak przypadkiem jedne poniesnie smierc.. to drugiego nie czeka zadna kara..ot wypadek przy pracy..

 • wooki74

  Oceniono 10 razy 10

  Tez uważam, ze to szkodliwe. Życze lekarzom jednakże sukcesów w zabranianiu wielomiliardowego biznesu :)

 • hejkumtejkum

  Oceniono 10 razy 8

  Może zawodowcy niech walczą w kaskach-ochraniaczach tak jak amatorzy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX