Sport.pl

Szpilka wróci na ring szybciej niż zakładano... Jeszcze dwie walki w 2017 roku

Artur Szpilka ostatnich dwóch walk nie może zaliczyć do udanych. Po porażce przez nokaut w starciu Adamem Kownackim pięściarz zapowiedział nawet krótki odpoczynek od boksu. Wydaje się jednak, że Szpilka może wrócić między liny jeszcze w tym roku.

W wywiadzie udzielonym portalowi ringpolska.pl Andrzej Wasilewski ( promotor Szpilki) przyznaje, że polski zawodnik może stoczyć jeszcze dwie walki w 2017 roku. 

- Plany sportowe są takie, żeby Szpilka w miarę szybko wrócił na ring i stoczył jedną walkę ze słabszym rywalem. Mamy też plan, żeby Artur ponownie pojawił się w ringu 2 grudnia i wtedy już czeka go poważniejszy pojedynek – mówi Wasilewski

Artur Szpilka ponoć sam nie może się doczekać nazwiska kolejnego rywala, by znowu wyjść do ringu i zmazać plamę po dwóch fatalnych pojedynkach. 

Chętny do walki ze Szpilką jest za to Marcin Najman, który rzucił wyzwanie charyzmatycznemu pięściarzowi. 38-latek będzie organizatorem gali bokserskiej na Stadionie Narodowym. Celebryta chciałby, żeby jedną z głównych walk wieczoru było starcie Szpilka-Najman.

- Jestem zainteresowany walką z Arturem Szpilką na PGE Narodowym 26 maja 2018 roku (...). W sportach walki jesteś tak dobry jak Twoja ostatnia walka. Moje dwie ostatnie walki to wygrane przed czasem, a rywale w obydwu przypadkach byli cuceni z utraty przytomności. Dokładnie odwrotnie było w dwóch ostatnich walkach Artura Szpilki - napisał na Facebooku Marcin Najman.

Marek Plawgo ma nową pasję. "Teraz wysyłam piłki w powietrze". Wszystko przez Ziółkowskiego

Więcej o:
Komentarze (8)
Szpilka wróci na ring szybciej niż zakładano... Jeszcze dwie walki w 2017 roku
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 9 razy 7

  nie lepiej poczekać aż urodzi to dziecko, które mu zrobił Kownacki?

 • akraw75

  Oceniono 5 razy 5

  U teściów za remizą takie walki są co sobotę po dyskotece, zapraszam Szpilkę, tylko nie wiem czy przeciwnik nie będzie zbyt mocny

 • miston1989

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda Czasu.

 • ukos

  Oceniono 1 raz 1

  Prawie cztery metry odmierzy.

 • 0zatkaokakao0

  0

  Nie DWIE WALKI tylko DWA WPIERDY he he he

 • remo29

  0

  Powinien zdecydowanie kończyć każdą walkę przed czasem. Tuż po konferencji prasowej, jeszcze przed ważeniem, wtedy jest najmocniejszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX