Sport.pl

Boks. Joshua vs Kliczko. "To może być fatalne zakończenie kariery Ukraińca"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
16.12.2016 15:04
Długo się mówiło się o tym pojedynku, ale teraz to już pewne: 29 kwietnia na stadionie Wembley dojdzie do walki Władimira Kliczki z Anthonym Joshuą. - To może być fatalne zakończenie kariery Ukraińca, ale to jest oczywiście czarny scenariusz. Bardziej łagodny dla Kliczki to taki, że przegra na punkty - mówi Janusz Pindera, komentator boksu.
Więcej o:
Komentarze (25)
Zaloguj się
 • jesiotr99

  Oceniono 24 razy 10

  jak sie Kliczko dobrze przygotuje to nie ma na niego bata. Pytanie czy mu się jeszcze chce

 • zecer52

  Oceniono 5 razy 5

  Lata robią swoje. Anthony jest młodszy, szybszy. Prawda, Kliczko nie jest bez szans, ale co młodość, to młodość!

 • tomekck91

  Oceniono 6 razy 4

  Baty jakie dostał od Sandersa i Brewstera to przeszłość teraz to zupełnie inny pięściarz. Równie dobrze Kliczko może zrobić AJ do 5 rundy podobnie jak Puleva. Kliczko wcale nie jest wypalony, AJ jeszcze z nikim znacznym nie walczył obił czterech 2-3 ligowych typów tylko w ostatnich 4 walkach. Kluczko to rutyniarz.

 • yosemitesam

  Oceniono 14 razy 4

  Najpotężniejszy łomot Kliczko wyłapał od ś.p. Corriego Sandersa. Facet dosłownie pozamiatał Kliczkiem ring, na początku drugiej rundy po czwartym nokdaunie sędzia przerwał tę rzeź. Teraz w sumie nie wiadomo czego się spodziewać, Joshua warunki fizyczne ma porównywalne do Kliczki, silny cios - ale (mimo bilansu 18-0, 18KO) ciężko ocenić jego klasę, ponieważ do tej pory bił się praktycznie z samymi 'Najmanami' (może jedynie nazwisko Gavern coś mówi przeciętnemu kibicowi boksu).

 • rumun106

  Oceniono 1 raz 1

  Ściany pomagają gospodarzom, tylko czy jest gotów na Władka, bo ten jest doświadczony i to stary wyga,Joshua jeszcze z takim gigantem nie walczył...
  Kasa bedzie nie mała do podziału. Jeśli Kliczko by przegrał to nie sądzę aby jeszcze walczył o Największe laury...ale kto wie,to jest boks...

 • juventusiak87

  Oceniono 5 razy 1

  Z całym szacunkiem dla Kliczki ale Joshua jest o wiele młodszy i to on będzie numerem jeden w boksie.To będzie pojedynek pokoleń, w którym bezdyskusyjnie wygra na punkty Joshua.

 • jerzysm42

  0

  Żal mi bokserów, którzy nie potrafią wycofać się w porę.
  W Polsce też mamy byłych mistrzów, którzy dostają po gębie, bo z umiejętności bokserskich zostały im tylko buńczuczne wypowiedzi przed walką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

" /> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= 
" />
 • Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu