Sport.pl

Boks. Fury pobił Kliczkę, ale przegrywa z samym sobą. "Jest na skraju śmierci"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
06.10.2016 18:12
Tyson Fury w listopadzie 2015 roku pokonał wieloletniego dyktatora wagi ciężkiej - Władimira Kliczkę i objął rządy w królewskiej dywizji. Obecnie Brytyjczyk zmaga się z wieloma problemami i wszystko wskazuje na to, że niebawem straci mistrzowskie pasy federacji WBO i WBA. - Boję się, że odbiorą mu tytuły i go zdyskwalifikują. To byłaby dla niego tragedia - mówi Andrzej Kostyra, komentator boksu.
Więcej o:
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • Roman K.

  Oceniono 11 razy 3

  No wszystko się zgadza, ale walkę z Kliczką wygrał. Ktoś napisał, że jest kiepskim bokserem. To kim wobec tego jest Kliczko?? Do niedawna niepokonane bożyszcze, wzór do naśladowania. A głupkiem to Fury może być ile chce, nawet najrzadziej spotykanym. Póki co to ON jest Mistrzem Świata w boksie a nie w szachach, czy brydżu. Pozdrawiam krytyków.

 • pjck

  Oceniono 4 razy 2

  A jaki to dzielny człowiek! W Wilmslow pobił dwa razy mniejszego od siebie faceta, instruktora na siłowni, bo ten mu zwrócił uwagę, aby nie rzucał ciężarami tylko je kładł.
  Oczywiście został za to wyrzucony z klubu.

 • ryyyjek7

  Oceniono 21 razy 1

  futro jest skończonym debilem, kiepski jako bokser, żenujący poza ringiem....

 • leming666

  Oceniono 6 razy 0

  Choćby nawet Kliczko pośliznął się na bananie w ringu i dlatego przegrał z Furym, to nie zmienia to faktu, że liczy się wynik i ton będzie zapisany, a nie okoliczności.

 • boliver

  Oceniono 6 razy -4

  zaden problem wybil z glowy kliczki boks na zawsze

  bravo tyson jestes wielki a po tobie bedzie krolowal Anthony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX