Sport.pl

Boks. Saleta: Wach mógłby wygrać ze Szpilką. I to przed czasem

Krzysztof Smajek, Marek Borniński
24.04.2015 17:24
- W tym momencie najlepszym polskim pięściarzem w kategorii ciężkiej jest Mariusz Wach. Drugi jest Artur Szpilka, trzeci Marcin Rekowski. Gdyby dzisiaj doszło do pojedynku Wacha ze 'Szpilą', to wygrałby ten pierwszy i to raczej przed czasem. Jednak w tym momencie najbardziej elektryzującą walką polsko=polską jest starcie Krzysztofa Włodarczyka z Arturem Szpilką - mówi Przemysław Saleta.
Więcej o:
Komentarze (26)
Zaloguj się
 • stachu.z.hezbollahu

  Oceniono 64 razy 48

  Najsilniejszy rywal, z jakim do tej pory wygrał Szpilka, to podstarzały, niedoszły eurodeputowany Adamek. Następnie paru lokalsów pod dyskotekami powiatu wielickiego, a na końcu "zawodowcy" pokroju tego grubaska z soboty.
  Raz w życiu zmierzył się z gościem, który coś potrafi (Jennings) i skutki wszyscy widzieli.

 • gommax

  Oceniono 23 razy 19

  Szminka xD

 • pendrakwielki

  Oceniono 38 razy 12

  Mówiło pań kilka
  że najlepszy jest Szpilka.

 • boliver

  Oceniono 10 razy 4

  boks jest sportem niewymiernym---dlatego tego rodzaju stwierdzenia sa pozbawione sensu

 • duath

  Oceniono 11 razy 3

  Takie pytanie do znawców tutaj boksu, mówicie o tej samej szpilce, której karierę można nazwać dziady cz. IV? To jest ta Wasza nowa nadzieja? Wach za doping stracił we mnie kibica, ale po walce z bratem usypiaczem serca mu odmówić nie mogę, szpileczka niedawno zaliczył TKO z nikim, też po 30-ce. Nie to żebym hejtował, ale zejdźcie ludzie ziemię i nie dajcie się "hajpowi", bo się ciężko znów rozczarujecie.

 • louisciffer

  Oceniono 33 razy 3

  Powiedział co wiedział Saletra. Większego drewniaka niż Wąch to nie ma, no poza 700letnim dębem.

 • as

  Oceniono 8 razy 2

  Szpilka to jest dopiero surowy kandydat na boksera. Jest tak znany w bokserskim świecie, że jego ostatnią walkę transmitowała tylko wszechświatowa TVPolsat.
  Wach zaczął być bokserem, ale ponad ciężki trening przedłożył szprycowanie się koksem.
  Najpewniej stoczą walkę na Wielkiej Gali w Pierdziszewie, w ciągu roku, dwóch.
  No chyba, że Szpilkę nauczą w tej Hameryce trudnej sztuki szermierki na pięści.

 • allinall

  Oceniono 5 razy 1

  Na dzień dzisiejszy z Wacha kondycją to najwyzej mógł by stanąć na straży klubu a nie walczyć na zawodowym ringu ! Oglądałem tą jego ostatnią walkę ... Wyglądał jak nieporadny tłuścioch , jego ruchy po minucie były tak szybkie jak ślimaka ... Wstyd ! Gdyby np walczył z nim Powiettkin to walka trwała by maksymalnie 20 sekund i Wacha wynieśli by na noszach!! ... Co do Szpilki , to uważam że to jeden z dobrze rokujących pięściarzy , ale przed nim dużo nauki jeśli chodzi o mentalność i technikę walki . Porównując go do pierwszych walk zrobił duże postępy , ale ta ostatnia zmiana trenera nie wiem czy mu służy na dobre.. Uważam że Szpilka powinien zatrudnić DIMITRUKA jako trenera .!. Czemu ? Bo ten Pan zrobił by z nim największe postępy .. Według mnie tylko Dymitriuk mógłby go doprowadzić do mistrza świata . Jeżeli Szpilka będzie słuchał Rozalskiego to nawet nie chcę oglądać jego walk (jakoś nie odpowiadają mi takie ) Moja żona zawsze wierzyła w Szpilkę i przekonała mnie do niego... Może coś w nim jest , ale tylko Dimitriuk ! Pamiętam jak po namowie Adamka (przez Rozalskiego), ten zmienia trenera na amerykańskiego 'dziatka' i co się dzieje z Adamkiem ? Adamek traci szybkość , skuteczność , przybiera na wadze i w ringu zachowuje się jak opasły knur a nie tak jak nas przyzwyczaił szybki śietny technicznie pięściarz ... Chyba ze względu na szacunek do Tomka nikt go nie h...jował w usa za tak debilne posunięcia ... (prywatnie Adamek to super facet)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX